forumnju z rachunkiemofertanju z rachunkiem a rozmowy służbowe

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-07-09 18:38)

Zastanawiam się nad przejściem z simplusa na nju z rachunkiem. Jednak spotkałem się już z kilkoma opiniami, że można mieć zablokowany numer telefonu jak wykona się rozmowy w celach służbowych/zawodowych. Zdarza mi się czasem w pracy zadzwonić do innego oddziału firmy bo jest mi wygodniej z komórki. Czy jest to jakiś problem i łamanie regulaminu? Jeśli tak, to jak to jest weryfikowane?

~majki

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-07-22 21:08)

Opinie błędne.

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-08-01 03:51)

Moja Dziewczyna ma nju z rachunkiem ( 19 zł chyba) i czasami wykonuje połączenia służbowe trwające po kilka godzin dziennie, i ani razu nie miała zablokowanego telefonu

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-08-02 21:48)

łgają i tyle, nie ma żadnego zapisu w regulaminie ze nie można korzystać w firmie !

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-08-02 21:48)

łgają i tyle, nie ma żadnego zapisu w regulaminie ze nie można korzystać w firmie !

 

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe (2014-08-09 08:15)

nie ma żadnego zapisu w regulaminie ze nie można korzystać w firmie

odpowiedź

nju z rachunkiem a rozmowy służbowe | ~majki (09.07.2014, 18:38)

Zastanawiam się nad przejściem z simplusa na nju z rachunkiem. Jednak spotkałem się już z kilkoma opiniami, że można mieć zablokowany numer telefonu jak wykona się rozmowy w celach służbowych/zawodowych. Zdarza mi się czasem w pracy zadzwonić do innego oddziału firmy bo jest mi wygodniej z komórki. Czy jest to jakiś problem i łamanie regulaminu? Jeśli tak, to jak to jest weryfikowane?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników