odcieciecie uslugi

 

odcieciecie uslugi (2014-05-18 20:08)

W dniu dzisiejszym tj 18 maja po połnocy zostałem odciety od usługi pomimo uregulowanych platnosci. Pierwszy kontakt z biurem obslugi około godziny 10.00. Kolejny około godziny 11.00 oraz jeszcze jeden około 18.30. Błąd ewidentnie po stronie operatora (zdezaktywował inny numer niz w pismie o rezygnacji). Ja rozumiem ze mozna sie pomylic - ludzka sparawa. Najwyrazniej jednak korygowanie bledow NJU ma w bardzo głebokim miejscu. W trakcie ostanie rozmowy z Pania Konsultatnka prosilem grzecznie by usługe przywrocono w ciagu godziny do działania. Pani Konsultatnka wydawala sie naprawde zaangazowana w probe pomocy i naprawienie czyjejs bezmyslnosci. Obiecałem ze jesli usluga nie zostanie ponownie uruchomiona przedstawie niekompetencje NJU w Slaskim oddziale UKE. Mamy godzine 20.00 i nie pozostaje mi nic innego jak jutro sie tam udac.

 

odcieciecie uslugi (2014-05-21 02:10)

Fakt,  jest tanio ale napewno nie jest szybko...  Takie to nju jest i pewnie prędko się to nie zmieni...  

odpowiedź

odcieciecie uslugi | hkr (21.05.2014, 02:10)

Fakt,  jest tanio ale napewno nie jest szybko...  Takie to nju jest i pewnie prędko się to nie zmieni...  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników