forumnju z rachunkiemusługiPoczątek miesiąca i prędkość internetu 2 kb s ?

Początek miesiąca i prędkość internetu 2 kb s ?

 

Początek miesiąca i prędkość internetu 2 kb s ? (2014-05-03 22:10)

Witam serdecznie. Obecnie mam ofertę nju tymczasowy (przeniesienie numeru z P4). Dlaczego internet jest tak niemiłosiernie wolny? Siła sygnału -75dBm (BTS jest w polu widzenia za oknem), typ sieci HSPAP 15, konfiguracja poprawna (pobrana ze strony nju). Telefon sprawny na 100% bo z kartą innego operatora internet jest szybki. Lokalizacja: Włocławek. W nju jestem 4 dni, a już się zraziłem. Czyżbym miał jakieś ograniczenie prędkości transferu? Po 2 dniach zużyłem około 40MB transferu. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~njusupport

odpowiedź

Początek miesiąca i prędkość internetu 2 kb s ? | check (03.05.2014, 22:10)

Witam serdecznie. Obecnie mam ofertę nju tymczasowy (przeniesienie numeru z P4). Dlaczego internet jest tak niemiłosiernie wolny? Siła sygnału -75dBm (BTS jest w polu widzenia za oknem), typ sieci HSPAP 15, konfiguracja poprawna (pobrana ze strony nju). Telefon sprawny na 100% bo z kartą innego operatora internet jest szybki. Lokalizacja: Włocławek. W nju jestem 4 dni, a już się zraziłem. Czyżbym miał jakieś ograniczenie prędkości transferu? Po 2 dniach zużyłem około 40MB transferu. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników