Jakoś połaczeń

 

Jakoś połaczeń (2013-07-25 12:21)

Witam
Spotkała mnie następujący problem podczas połączenia mimo że miałem pełen pasek zasięgu osoba po drugiej stronie mnie nie słyszała albo w bardzo złej jakości, zakończyłem połączenie i wykonałem je ponownie i wszystko działało prawidłowo.

Zastanawiający jest fakt i częstotliwość takich błędów sieci zabawa w głuchy telefon moim kosztem nie należy do przyjemnych.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jakoś połaczeń (2013-07-25 12:50)

Możliwe, że znajdujesz się w rejonie gdzie jest przeprowadzana konsolidacja sieci

modernizacja sieci

Możesz również zrobić test krzyżowy przekładając kartę do innego telefonu i sprawdzić jak się zachowuje

[edytowane przez pigula o 13:17 w dniu 2013-07-25]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jakoś połaczeń (2013-07-29 18:14)

Nie znajduje się w żadnym z tych rejonów pochodzę z warmińsko-mazurskiego, co do przekładania karty nie przyszło mi na myśl.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Jakoś połaczeń | b4y (25.07.2013, 12:21)

Witam
Spotkała mnie następujący problem podczas połączenia mimo że miałem pełen pasek zasięgu osoba po drugiej stronie mnie nie słyszała albo w bardzo złej jakości, zakończyłem połączenie i wykonałem je ponownie i wszystko działało prawidłowo.

Zastanawiający jest fakt i częstotliwość takich błędów sieci zabawa w głuchy telefon moim kosztem nie należy do przyjemnych.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników