forumnju na kartęoferta Njumobile ``po wieki``

Njumobile ``po wieki``

 

Njumobile ``po wieki`` (2014-04-20 19:42)

Przeszedłem do Njumobile na kartę na ofertę ``po wieki`` ale mam ograniczenie czasowe po doładowaniu konta . Dlaczego ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ygtufjy

 

Njumobile ``po wieki`` (2014-04-21 10:16)

od 26 lutego każde doładowanie w ofercie na kartę wydłuża bezterminowo ważność konta a tym samym środków zgromadzonych na koncie (promocja po wieki). Niezależnie od kwoty doładowania środki są ważne bezterminowy. Jedynym haczykiem jest obowiązek odsyłania wiadomości zwrotnej na otrzymaną wcześniej wiadomość od operatora z zapytaniem o korzystanie z numeru. Wiadomość jest bezpłatna a udzielenie na tą wiadomość jest potwierdzeniem dalszego korzystania z numeru.(nie ważne, czy się rozmawia i pisze dzień po dniu, ważna jest odpowiedź na tego jedynego smsa) W przypadku braku odpowiedzi, przychodzi kolejna wiadomość z informacją, że jeśli nadal nie udzielimy odpowiedzi, to w przeciągu trzech dni nr zostanie wyłączony. I tak co jakiś czas ale środki na koncie pozostają nienaruszone, zakładając, że pomiędzy tymi smsami od operatora nie wykonuje się żadnych połączeń

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Njumobile ``po wieki`` (2014-04-21 23:12)

Tez tak mam i nie wiem czemu,  pisałem do nju ale narazie cisza 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Njumobile ``po wieki`` (2014-04-22 18:25)

Czy wszytkim tak wysylacie te sms bo ja uzywam nju w alarmie domowym???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ygtufjy

 

Njumobile ``po wieki`` (2014-04-25 21:55)

czy jeśli raz na powiedzmy 5 miesięcy doładuję konto to będę dostawał te smsy z pytaniem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cliygagc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cliygagc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cliygagc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cliygagc

odpowiedź

Njumobile ``po wieki`` | dziupla (21.04.2014, 10:16)

od 26 lutego każde doładowanie w ofercie na kartę wydłuża bezterminowo ważność konta a tym samym środków zgromadzonych na koncie (promocja po wieki). Niezależnie od kwoty doładowania środki są ważne bezterminowy. Jedynym haczykiem jest obowiązek odsyłania wiadomości zwrotnej na otrzymaną wcześniej wiadomość od operatora z zapytaniem o korzystanie z numeru. Wiadomość jest bezpłatna a udzielenie na tą wiadomość jest potwierdzeniem dalszego korzystania z numeru.(nie ważne, czy się rozmawia i pisze dzień po dniu, ważna jest odpowiedź na tego jedynego smsa) W przypadku braku odpowiedzi, przychodzi kolejna wiadomość z informacją, że jeśli nadal nie udzielimy odpowiedzi, to w przeciągu trzech dni nr zostanie wyłączony. I tak co jakiś czas ale środki na koncie pozostają nienaruszone, zakładając, że pomiędzy tymi smsami od operatora nie wykonuje się żadnych połączeń
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies