Po co ?

 

Po co ? (2013-07-21 15:09)

Po co mi Nju jak wszyscy mają i wolą Play MIN MAx

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dryes

 

Po co ? (2013-07-21 16:47)

Nie możesz pisać, że wszyscy mają i wolą Play, wszyscy to nie Ty, każdy ma wybór i korzysta z takiej oferty z jakiej chce.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po co ? (2013-07-21 19:27)

Ja nie mam ani nju /jeszcze/ ani play tak więc... nie wszyscy :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po co ? (2013-07-22 01:34)

Jakoś ja nie wolę mieć PLAY :) mnie bardziej przekonuje NJU Mobile na kartę, bo nie wszystkich stać na mixa. A w NJU Mobile na kartę doładuję za 25 i mam na 3 miesiące :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol

 

Po co ? (2013-07-22 15:54)

Play ma o wiele gorszy zasięg od Orange (Nju).
Podstawowa stawka do wszystkich sieci 0,19gr/min PLAY 0,29gr/min

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po co ? (2013-07-23 01:10)

bujniak, to było ładne :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po co ? (2013-08-01 20:42)

Chciałem wybrać wcześniej PLAY z ofertą 300 minut bez telefonu i Internetu i na umowie przyszło ze kara umowna jest 457 zł (śmiech na sali) to jest ponad dwukrotność rocznego abonamentu 12 *15*23%=221,4 zł</o:p>

Do tego bezczelnie łgali odnośnie czasu przerwy w świadczeniu usług.</o:p>

Na stronie było, podczas zamawiania usługi widniało
"Wyrażam zgodę na przerwę w świadczeniu usług nie dłuższą niż 24h." </o:p>

natomiast w umowie widniało
"Wyrażam zgodę na przerwę w świadczeniu usług nie dłuższą niż 48 godzin."</o:p>

Nie odpuściłem im tego i sprawę zgłosiłem do UKE i teraz na stronie widnieje prawidłowy czas 48h

 
 
 

 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karizmo

 

Po co ? (2013-08-04 11:06)

Jestem w Play od trzech  lat i mam już ich dość.
Płacę ok 150 PLN miesięcznie i bardzo mało korzystam
z połączeń wychodzących.
Niedługo im podziękuję za wspólpracę.



odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~andre94

 

Po co ? (2013-08-07 11:18)

Ja też kilka lat spędziłem w Play. Nie powiem byłem przez większość tego czasu zadowolony. Wcześniej byłem w Erze i rachunki miałem w widełkach 220 - 400 zł. W playu przy tej samej intensywności moje rachunki oscylowały pomiędzy 130-150 zł. Średnio o połowę mniejsze. Teraz po przenosinach do Nju liczę na to samo. O połowę mniejsze rachunki... oto odpowiedź na pytanie po co. Oczywiście mnogość ofert, które były na rynku powoduje, że nie u każdego może być tak różowo... bo już mieliście porównywalne stawki. Inna sprawa jak usługi GSM potaniały. W 1998 roku (bodaj) w pierwszej usłudze "na kartę" 1 minuta kosztowała coś koło 4 zł. 5 lat temu płaciłem rocznie około 3500, 1 rok temu 1600- a teraz myślę zajść do 800-1000.
Przy okazji 2 słowa o przełączeniu. Wzorcowe- brawo. Wieczorem w niedzielę jeszcze play a w poniedziałek o 5 rano (po zmianie karty) już Nju.
A głównym powodem odejścia z Play, poza warunkami finansowymi, był spadek jakości połączeń na terenie gdzie zamieszkuję i moim zdaniem bezprawne wydłużenie umowy z 24 do 26 miesięcy.
W Nju przynajmniej mogę zrezygnować z miesiąca na miesiąc- to wymusi na nich trzymanie poziomu.
I na koniec uwaga. Trzeba docenić, że Nju wszystkie dokumenty, w tym umowy, ma napisane  ze szczególną dbałością o prostotę przekazu. Nawet już nie najmłodsi zrozumieją, a nieobyci ze specyficznym językiem prawniczym też doznają ulgi, że jednak można umowę napisać tak aby była przyswajalna przez typowego Kowalskiego. Jak widać to tylko sprawa intencji. Na pohybel tym co specjalnie komplikują umowy tak, aby nie dało się tego zrozumieć!
Co by nie było tak różowo, po przenosinach nie mogę odbierać maili na telefonie i nikt póki co nie wie dlaczego. Zgłosiłem problem przez formularz kontaktu. Trochę mnie martwi, że zapowiadany czas reakcji jest od kilku dni do miesiąca. Ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
Sory za przydługi wpis :-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kriss

 

Po co ? (2013-08-20 22:06)

Pomoc techniczna wyjaśniła problem z pocztą E-mail. Winna była usługa BIS, której w nju nie ma. Po drodze odkryłem inny "problem". Brak faktury VAT. Rozumiem dlaczego, ale sprawdzę   czy to zgodne z prawem. Mam wątpliwości i o tym, żadna reklama nie informuje.
kriss

[edytowane przez gość1377029212828 o 22:07 w dniu 2013-08-20]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Po co ? | ~dryes (21.07.2013, 15:09)

Po co mi Nju jak wszyscy mają i wolą Play MIN MAx
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies