Parę spraw

 

Parę spraw (2014-03-25 11:16)

Witam. Przenoszę numer do nju z rachunkiem. Dostałem już umowę i kartę sim. 
1. Kiedy mam użyć karty sim - umowa z starym operatorem kończy się za miesiąc. Mam czekać miesiąc czy użyć jej od razu  ?


2. Chcę się zarejestrować na stronie nju - wpisuje numer telefonu - i dostaje komunikat że Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.  - i tak od dwóch dni - co się dzieje ?
3. Podobno jest gdzieś czat z konsultantem - ale ja tego na stronie nie widzę

~nowy

 

Parę spraw (2014-03-25 13:02)

Poczekaj trochę. Umowa musi wrócić do operatora. Możesz sam aktywować kartę SIM, ale jak umowa dotrze, to sami Ci aktywują i powiadomią SMS-em. A używać możesz zaraz po aktywowaniu. Tylko do czasu przeniesienia numeru będziesz operował numerem tymczasowym. Jakby co to się pytaj. 

 

Parę spraw (2014-03-25 13:09)

Zaktywuj najpierw kartę. Do aktywacji masz dane w umowie.

 

Parę spraw (2014-03-25 16:31)

pamiętaj przy numerze tymczasowym płacisz standardową stawkę za każdą minutę rozmowy. Dopiero przejście na taryfę nju buzz gwarantuje po 29zł pełen no limit.

[edytowane przez macc o 16:31 w dniu 2014-03-25]

odpowiedź

Parę spraw | ~nowy (25.03.2014, 11:16)

Witam. Przenoszę numer do nju z rachunkiem. Dostałem już umowę i kartę sim. 
1. Kiedy mam użyć karty sim - umowa z starym operatorem kończy się za miesiąc. Mam czekać miesiąc czy użyć jej od razu  ?


2. Chcę się zarejestrować na stronie nju - wpisuje numer telefonu - i dostaje komunikat że Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.  - i tak od dwóch dni - co się dzieje ?
3. Podobno jest gdzieś czat z konsultantem - ale ja tego na stronie nie widzę
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 2 zalogowanych użytkowników