forumnju na kartęofertasubskrycja - kilka pytań

subskrycja - kilka pytań

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 16:32)

<div>Czesc</div><div>Zastanawiam sie nad przeniesieniem 3 numerów z abo do subskrycji ( po podniesieniu neta jest już to opłacalne gdyż każdy ma po 180GB przy stażu 2lata)</div><div>
</div><div>1. Czy i jak ustala sie numer główny ? ( w abo mam nr główny tel a teraz chce zmienić aby inny numer tel był numerem głównym)</div><div>2. W jaki sposób przenosimy numery z abo do subskrycji? Czy wszystkie można przenieść na raz czy musi być jakiś odstęp czasowy.</div><div>3. Czy do płatności może być podpięta karta debetowa czy musi być to karta kredytowa?
</div><div>4. Czy mogę sobie sam ustalić okres rozliczeniowy czy będzie to okres taki jak był w umowie abonamentowej?</div><div>5. Aby przejść do subskrycji moge zachować ten meil co mam w ofercie abonamentowej czy musze załozyć innego meila?
</div><div>6. Przy płatnościach jeśli na podpietej karcie zdarzy sie że nie będzie środków przez zapomnienie to co wtedy się dzieję? wyłączają numery czy robią przypomnienie że minął termin płatności i ma sie powiedzmy 3 dni na ogarnięcie tego czy jak?
</div><div>
</div><div>

</div>

~stefan

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 16:31)

Pojawia się gdy kopiujesz tekst i go wklejasz 

~gość1709307060676

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 16:33)

</div><div>
</div><div>

<div></div></div><div>
</div><div>
</div><div>
</div><div>czemu to sie pojawia przy pisaniu postów ???
</div>

~stefan

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 17:22)

to jest odpowiedź na post:

czemu to sie pojawia przy pisaniu postów ???

Jak przechosdzisz do nowego wiersza enterem.
Użyj SHIFT + ENTER, będzie jak u mnie

~jaa

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 17:57)

to jest odpowiedź na post:

Jak przechosdzisz do nowego wiersza enterem.
Użyj SHIFT + ENTER, będzie jak u mnie




No to normalne że do nowego wiersza przechodzę enterem

~uuuu

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-01 20:24)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>

<div></div></div><div>
</div><div>
</div><div>
</div><div>czemu to sie pojawia przy pisaniu postów ???
</div><div>

</div><div>
</div><div>Bo to jest forum nju. Taki poziom ...
</div>

~gość1709320959628

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-03 08:57)

Cześć 
Tu ponownie Stefan


Ktoś odpowie mi na zadane pytania 


Dziekuje

~stefan

 

subskrycja - kilka pytań (2024-03-12 21:07)

1. Numer główny, to ten, który przeniesiesz i opłacisz jako pierwszy.
2. Przeniesienie robi się w aplikacji.
3. Podpinasz kartę płatniczą.
4. Okres rozliczeniowy to dzień aktywacji i opłacenia numeru.
5. Może być ten sam mail.
6. Brak opłaty=Brak działania całkowitego.

~koneser

odpowiedź

subskrycja - kilka pytań | ~stefan (01.03.2024, 16:32)

<div>Czesc</div><div>Zastanawiam sie nad przeniesieniem 3 numerów z abo do subskrycji ( po podniesieniu neta jest już to opłacalne gdyż każdy ma po 180GB przy stażu 2lata)</div><div>
</div><div>1. Czy i jak ustala sie numer główny ? ( w abo mam nr główny tel a teraz chce zmienić aby inny numer tel był numerem głównym)</div><div>2. W jaki sposób przenosimy numery z abo do subskrycji? Czy wszystkie można przenieść na raz czy musi być jakiś odstęp czasowy.</div><div>3. Czy do płatności może być podpięta karta debetowa czy musi być to karta kredytowa?
</div><div>4. Czy mogę sobie sam ustalić okres rozliczeniowy czy będzie to okres taki jak był w umowie abonamentowej?</div><div>5. Aby przejść do subskrycji moge zachować ten meil co mam w ofercie abonamentowej czy musze załozyć innego meila?
</div><div>6. Przy płatnościach jeśli na podpietej karcie zdarzy sie że nie będzie środków przez zapomnienie to co wtedy się dzieję? wyłączają numery czy robią przypomnienie że minął termin płatności i ma sie powiedzmy 3 dni na ogarnięcie tego czy jak?
</div><div>
</div><div>

</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników