forumnju z rachunkiemusługiUsługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV"

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV"

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-19 16:57)

Cześć,


Od lat mam aktywną usługę "bez limitu 29 zł".
Przeglądając ostatnio dostępne usługi zauważyłem "nju 29 zł z TV".
Która z ofert jest korzystniejsza?
(wydaje się, że ta "z TV", ale może czegoś nie dostrzegam)


Pozdrawiam,

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-19 20:02)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,


Od lat mam aktywną usługę "bez limitu 29 zł".
Przeglądając ostatnio dostępne usługi zauważyłem "nju 29 zł z TV".
Która z ofert jest korzystniejsza?
(wydaje się, że ta "z TV", ale może czegoś nie dostrzegam)


Pozdrawiam,

Hej :) W usłudze, z której dotąd korzystasz obowiązuje jeszcze zasada "ile korzystasz, tyle płacisz", maksymalnie 29 zł , jak nie korzystasz nie płacisz wcale, jeśli staż w sieci jest powyżej trzech pełnych okresów rozliczeniowych, (a piszesz, że jesteś od lat to na pewno ten warunek jest spełniony) i masz aktywną usługę "Im dłużej, tym lepiej". W nowej usłudze, czyli Nju 29 zł z TV  jest stała miesięczna kwota abonamentu, czyli 29 zł czy korzystasz z usług czy nie. Natomiast w nowej usłudze będziesz miał dostęp do sieci 5G oraz telewizji mobilnej. W obydwu ofertach rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y są w cenie tych 29 zł i jest tyle samo internetu - maksymalnie 60 GB przy stażu w sieci powyżej 24 pełnych okresów rozliczeniowych. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:06 w dniu 2024-02-19]
 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-21 14:55)

Czy przechodząc z usługi "bez limitu 29" na tą nową "29zł z TV" dostęp do sieci 5G zostanie aktywowany od razu na numerze dodatkowym oraz dodatkowym numerze internetowym???
(obecnie jest to usługa 3 numerów w ramach jednego abonamentu - 2telefony + internet mobilny)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-21 18:53)

to jest odpowiedź na post:

Czy przechodząc z usługi "bez limitu 29" na tą nową "29zł z TV" dostęp do sieci 5G zostanie aktywowany od razu na numerze dodatkowym oraz dodatkowym numerze internetowym???
(obecnie jest to usługa 3 numerów w ramach jednego abonamentu - 2telefony + internet mobilny)

Tak, dostęp do sieci 5G na pozostałych numerach włączy się automatycznie, w  momencie jak włączy się usługa z 5G na numerze głównym. Pozdrawiam :)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 12:39)

Jeżeli dobrze patrzyłem, to 60 z TV zmieni się w 180 z usługą "Im dłużej, tym lepiej" więc bardziej się opłaca. Złożyłem dyspozycję zmiany ;-)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 13:02)

<div>ej, chyba mają buga na stronie, bo dla 39 z TV pokazuje mi 80 GB jako podstawę (czyli wliczając "Im dłużej, tym lepiej") i dolicza kolejne z "Im dłużej, tym lepiej" w opisie:


</div><div>
</div><div>opis usługi</div><div>Z usługą "nju 39 zł z TV" za 39 zł miesięcznie w kraju i w roamingu w UE masz:
- nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
- nielimitowane SMS-y i MMS-y,
- internet (80 GB w kraju, z tego w roamingu w UE masz do wykorzystania 8,49 GB),
- nowoczesną technologię 5G bez dodatkowych opłat.
- telewizję mobilną w pakiecie podstawowym.
Usługa łączy się z usługą "im dłużej tym lepiej", dzięki której im dłużej jesteś w nju na abonament tym więcej masz internetu tj. : 160 GB po 6 miesiącach, 200 GB po 12 miesiącach, 240 GB po 24 miesiącach.
Połączenia głosowe z numerami specjalnymi, SMS i MMS specjalne, oraz wszystkie połączenia zagraniczne i połączenia roamingowe poza Strefą 1 (UE) naliczane są wg cennika i nie wliczają się w limit.
Usługa włączy się z początkiem cyklu rozliczeniowego.

</div>

[edytowane przez opat o 13:03 w dniu 2024-03-05]
 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 22:14)

to jest odpowiedź na post:

<div>ej, chyba mają buga na stronie, bo dla 39 z TV pokazuje mi 80 GB jako podstawę (czyli wliczając "Im dłużej, tym lepiej") i dolicza kolejne z "Im dłużej, tym lepiej" w opisie

</div><div>
</div><div>I gdzie ten bug?</div><div>za 29 zł - 60GB na start</div><div>za 39 zł - 80 GB</div><div>za 49 zł - 100 GB</div><div>Po pół roku x2, po roku x2,5, po dwóch latach x3... i tyle.
</div>

~gość1709673290702

odpowiedź

Usługa " | bez limitu 29 zł" ( vs ")

Cześć,


Od lat mam aktywną usługę "bez limitu 29 zł".
Przeglądając ostatnio dostępne usługi zauważyłem "nju 29 zł z TV".
Która z ofert jest korzystniejsza?
(wydaje się, że ta "z TV", ale może czegoś nie dostrzegam)


Pozdrawiam,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników