forumnju na kartęofertaCo można było by zmienić, moja propozycja

Co można było by zmienić, moja propozycja

 

Co można było by zmienić, moja propozycja (2013-07-23 01:18)

Cześć

Chciałbym napisać co zmieniłbym w nju.
- rozmowy i sms do nju za darmo, poza taka stawka jak jest aktualnie
- te 2 złote na 7 dni, żeby dziennie płacić 2 złote, to trochę nie fajne, może lepiej usunąć i dać, że normalnie bez żadnego wykupowania pakietu, a jeśli już trzeba ten pakiet wykupować, to może dajcie, że można nie tylko na 7 dni, ale też na 14 i 30 dni
- jeśli chodzi o nju z rachunkiem, to może zamiast 19 za internet, to 5 zł, a smsy zamiast 9, to 6 albo też 5 zł, bo w końcu jakoś trzeba wyprzedzić konkurencie

To takie moje uwagi na temat oferty. Ale ogólnie jest fajna, może ktoś zauważy moją opinie i ją przeanalizuje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Co można było by zmienić, moja propozycja (2013-07-23 07:41)

Przychylam się do sugestii karola odnośnie bezpłatnych połączeń i sms'ów w sieci Nju, byłby to niezły cios dla konkurenta, który w swojej ofercie właśnie coś takiego zasugerował.

Co do internetu dla nju z rachunkiem: ludzie po co wydawać 19zł, jeśli za 5zł macie 350mb, za 7zł 700mb, jeśli nawet mamy 1GB internetu w dobrej prędkości to pakietem wydamy ok.10zł, chyba że komuś zależy na nielimitowanym dostępie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kulka

odpowiedź

Co można było by zmienić, moja propozycja | karol (23.07.2013, 01:18)

Cześć

Chciałbym napisać co zmieniłbym w nju.
- rozmowy i sms do nju za darmo, poza taka stawka jak jest aktualnie
- te 2 złote na 7 dni, żeby dziennie płacić 2 złote, to trochę nie fajne, może lepiej usunąć i dać, że normalnie bez żadnego wykupowania pakietu, a jeśli już trzeba ten pakiet wykupować, to może dajcie, że można nie tylko na 7 dni, ale też na 14 i 30 dni
- jeśli chodzi o nju z rachunkiem, to może zamiast 19 za internet, to 5 zł, a smsy zamiast 9, to 6 albo też 5 zł, bo w końcu jakoś trzeba wyprzedzić konkurencie

To takie moje uwagi na temat oferty. Ale ogólnie jest fajna, może ktoś zauważy moją opinie i ją przeanalizuje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników