forumnju z rachunkiemofertaJak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ?

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ?

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-07 18:46)

Jak zamienić  numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? 
Z numeru podstawowego praktycznie nie korzystam , używam na codzień tylko numeru dodatkowego - więc jest to problem , a ponadto nie mogę na numerze obecnie dodatkowym włączyć usługi TV , bo jest to możliwe tylko na numerze podstawowym .

~daacel

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-07 21:26)

Nie można zrobić takiej zamiany

~ssbfj

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-07 21:49)

to jest odpowiedź na post:

Nie można zrobić takiej zamiany

</div><div>
</div><div>Bzdura. Zamianę można zrobić jak najbardziej ale wiąże się to z utratą stażu.</div><div>
</div><div>1. Rozwiązujesz umowę na numer dodatkowy - przenosisz go do oferty na kartę.</div><div>2. Rozwiązujesz umowę na numer podstawowy - również przenosisz do do oferty na kartę.</div><div>3. Zawierasz nową umowę na numer podstawowy (ten, który był dodatkowym).</div><div>4. Zawierasz umowę na numer dodatkowy (dawny podstawowy).</div><div>
</div><div>Powinienieś się wyrobić w max 2 miesiące... Oczywiście staż liczy się od nowa... Taki urok nju :-)
</div>

~gość1704660548786

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-12 19:11)

To jest nienormalne aby się z tym bawić tak jak to przedstawiłeś


Wiem jak to załatwić łatwiej- zmieniamy sieć i kasa idzie do konkurencji



~hhhh

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-13 18:44)

to jest odpowiedź na post:

Wiem jak to załatwić łatwiej- zmieniamy sieć i kasa idzie do konkurencji
<div>

</div><div>
</div><div>Ale nie o to było pytanie. Pytający nie wybiera się (na razie) do konkurencji.</div><div>Jakby nie patrzeć oferta nju ma parę zalet.
</div>

~gość1705167864443

 

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? (2024-01-20 12:24)

Dzięki za podpowiedzi - tak się domyślałem , ale liczyłem , że jest jakiś myk  :-). Trochę szkoda stażu po 9 latach na dwóch podwójnych abonamentach ......

~daacel

odpowiedź

Jak zamienić numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? | ~daacel (07.01.2024, 18:46)

Jak zamienić  numer nju podstawowy w nju dodatkowy i odwrotnie w ramach tego samego abonamentu ? 
Z numeru podstawowego praktycznie nie korzystam , używam na codzień tylko numeru dodatkowego - więc jest to problem , a ponadto nie mogę na numerze obecnie dodatkowym włączyć usługi TV , bo jest to możliwe tylko na numerze podstawowym .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników