forumnju na kartęofertanju na karte zmienic na nju z rachunkiem

nju na karte zmienic na nju z rachunkiem

 

nju na karte zmienic na nju z rachunkiem (2014-03-21 19:12)

mam numer nju na karte  ale chce przejsc na nju z rachunkiem jak to zrobić?

~mati

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1395427814429

 

nju na karte zmienic na nju z rachunkiem (2014-03-22 08:01)

Aby zmienić ofertę z nju na kartę na ofertę nju z rachunkiem wejdź na stronę www.njumobile.pl i wybierz ofertę nju z rachunkiem dostępną w sklepie internetowym.

Następnie wybierz opcję przenieś numer i kolejno chcę zmienić ofertę z nju na kartę na nju z rachunkiem. W kolejnym kroku wpisz swój dotychczasowy numer telefonu na kartę i kliknij wyślij.

Pamiętaj, że przy zmianie oferty z nju na kartę na nju z rachunkiem środki z doładowań oraz pakietów internetowych nie zostaną przeniesione.

W ciągu 10 dni roboczych kurier dostarczy Ci umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem. Po podpisaniu umowy w ciągu 7 dni roboczych zmienimy Twoją ofertę na nju z rachunkiem.

Przy przenoszeniu numeru wybierz opcję e-faktura, nie poniesiesz wtedy opłaty aktywacyjnej w wysokości 200 zł. Po wybraniu tej opcji, co miesiąc będziesz otrzymywać fakturę w formie elektronicznej na podany podczas składania zamówienia adres e-mail.

Jeśli nie wybierzesz e-faktury będziesz otrzymywać faktury w formie papierowej i poniesiesz jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 200 zł, która zastanie doliczona do Twojej pierwszej faktury.

odpowiedź

nju na karte zmienic na nju z rachunkiem | ~mati (21.03.2014, 19:12)

mam numer nju na karte  ale chce przejsc na nju z rachunkiem jak to zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 2 zalogowanych użytkowników