forumnju na kartęusługi?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie.

?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie.

 

?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie. (2023-10-17 15:55)

Dzień dobry,
Występuje problem przy próbie połączenia komórkowego z odbiorcą znajdującym się w sieci Plus. Przy połączeniu zarówno jedna jak i druga strona otrzymuje komunikat: ?Abonent chwilowo niedostępny?. W tym samym czasie każdy telefon może nawiązać połączenie z innym odbiorca, oba telefony, nawet leżąc obok siebie maja pełnie zasięgu. W sporadycznych przypadkach jeden odbiorca otrzyma informacje, ze drugi próbował się z nim skontaktować ale na ogól tylko komunikat ?abonent?? i nic więcej. Proszę o wsparcie w tym temacie.

~rudszy

 

?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie. (2023-11-08 21:31)

Mam dokładnie to samo ale dla wszystkich połaczeń przychodzacych, w dodatku wybieranie numeru trwa ponad 30 sekund (okres do sygnału). Katastrofa 

 

?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie. (2023-11-09 16:56)

to jest odpowiedź na post:

Mam dokładnie to samo ale dla wszystkich połaczeń przychodzacych, w dodatku wybieranie numeru trwa ponad 30 sekund (okres do sygnału). Katastrofa 

</div><div>
</div><div>U mnie to samo między dwoma numerami w nju. Taka opcja premium...
</div>

~gość1699545406773

odpowiedź

?Abonent czasowo niedostępny? chociaż telefony mają zasięg i znajdują się obok siebie. | ~rudszy (17.10.2023, 15:55)

Dzień dobry,
Występuje problem przy próbie połączenia komórkowego z odbiorcą znajdującym się w sieci Plus. Przy połączeniu zarówno jedna jak i druga strona otrzymuje komunikat: ?Abonent chwilowo niedostępny?. W tym samym czasie każdy telefon może nawiązać połączenie z innym odbiorca, oba telefony, nawet leżąc obok siebie maja pełnie zasięgu. W sporadycznych przypadkach jeden odbiorca otrzyma informacje, ze drugi próbował się z nim skontaktować ale na ogól tylko komunikat ?abonent?? i nic więcej. Proszę o wsparcie w tym temacie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników