Brak zasięgu

 

Brak zasięgu (2014-03-12 15:06)

Od dwóch dni nie mam w ogóle zasięgu i nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów jestem cały czas poza zasięgiem. Jestem w nju z  rachunkiem od 2 m-cy i pierwszy raz mi się to zdarza ale nie działa totalnie nic

~bzikusia

 

Brak zasięgu (2014-03-15 10:15)

Identyczną sytuację miałam 13.03.2014 koło godziny 17. Zgłosiłam to od razu poprzez formularz zgłoszeniowy. Wczoraj koło godziny 23 otrzymałam odpowiedź że analiza techniczna nie wykazała nieprawidłowości po stronie sieci. A w razie dalszych utrudnień prosili podać przykładowe połączenia, które nie zostały zrealizowane ( data, godzina oraz numer z którego nastąpiła próba połączenia  ale nie starsze niż 24 godziny od daty zdarzenia) czyli miałam na to 50 minut. 

Według mnie jeśli pojawiają się coraz więcej takich problemów to powinni się tym zainteresować mimo że ,,podobno" od ich strony jest wszystko ok. 

 

Brak zasięgu (2016-02-20 21:54)

Problem jest tego typu że zasięg skacze raz jest cały a po chwili zero i tak bez przerwy i przyzna miałem pewne kłopoty przez to . Sieć ogólnie ma dobre warunki umowy ale z zasięgiem w niektórych miejscach jest kiepsko .  

~stig

 

Brak zasięgu (2016-02-21 10:36)

Nju działa na zasięgu Orange.

~zig

odpowiedź

Brak zasięgu | ~bzikusia (12.03.2014, 15:06)

Od dwóch dni nie mam w ogóle zasięgu i nie mogę dzwonić ani wysyłać smsów jestem cały czas poza zasięgiem. Jestem w nju z  rachunkiem od 2 m-cy i pierwszy raz mi się to zdarza ale nie działa totalnie nic
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników