forumnju z rachunkiemofertaPołączenia z play

Połączenia z play

 

Połączenia z play (2014-03-17 16:24)

Powiedzcie mi jak to jest z tymi połączeniami. Jestem tu nowa, wysłałam dwa smsy do play, jednak płatność za nie NIE NALICZYŁA SIĘ w "stanie konta", ponadto zakładka "lista połączeń" również nie wykrywa tego zdarzenia. Pan na czacie był bardzo nie miły i mnie zablokował, a Nju na rozpatrzenie reklamacji ma 30 dni więc pytam tutaj.

Dodam, że obawiam się, że do rachunku zostaną naliczone dodatkowe opłaty (
??!)
. Gdzieś w opiniach dotyczących świadczonych przez Nju usług wyczytałam podobne komentarze.

proszę o odpowiedź,
Ola

 

Połączenia z play (2014-03-17 16:52)

Aktualizacja strony nie jest natychmiastowa niestety. Dane te o których piszesz mogą pojawić się z opóźnieniem. Zgłaszałam już to Nju, może coś z tym zrobią. 
A jeśli chodzi o naliczone dodatkowe opłaty, to z jakiego tytułu mogliby doliczyć i  skąd ta obawa ?


Co do niemiłego Pana na czacie, to proponuję zgłościć to wysyłając zgłoszenie, dokładnie opisując.



 

Połączenia z play (2014-03-17 17:04)

Czyli połączenia do play są jak najbardziej w pakietach?

Jeśli chodzi o naliczanie do stanu konta, to wydaje mi się, że nalicza się w miarę aktualnie: płatność za Internet została naliczona od razu natomiast za te smsy niestety nie.

Jeśli chodzi o obawę dotyczącą naliczania dodatkowych usług, to tak jak pisałam wcześniej, gdzieś jakiś użytkownik pisał, że dostał fakturę na 140 zł (wszystkie połączenia były do sieci komórkowej PLAY) i to mnie jakoś zaniepokoiło.

dzięki za odpowiedź :)

 

Połączenia z play (2014-03-17 17:36)


Sms do Play jest tak samo naliczany jak do Nju/Plus czy T-Mobile, także nie ma możliwości żeby był traktowany inaczej.  A że nie uwzględnili to jak wspominałam albo z opóźnieniem się pojawi albo coś przeoczyli. Ale zgłosiłaś z tego tytułu reklamację więc się wyjaśni.  Na zgłoszenia odpowiadają zazwyczaj w ciągu 1-2 dni od zgłoszenia.


Z tą FV na 140 zł to nie znam sprawy więc nie chce oceniać sytuacji z góry.  Ogólnie warto kontrolować stan konta i przeglądać listę połączeń. Więc na bieżąco będziesz wiedzieć czy coś jest nie tak. Strona mimo już dłuższego stażu jeszcze wymaga dopracowania.
Pozdrawiam ;)



 

Połączenia z play (2014-03-17 20:43)

W szystkie SMS-y do krajowych sieci komórkowych są naliczane tak samo (9gr/SMS) do 9zł, a później są za free. Jeżeli chodzi o wykaz SMS-ów na koncie to pokazują się z poślizgiem 2-3 dniowym. Te 140 zł mogło wynikać z powodu nie zmienienia taryfy nju zerowy na nju buzz. 

 

Połączenia z play (2014-03-17 21:36)

Macie racje :) Płatności naliczane są z opóźnieniem, dopiero teraz wskoczyło.

Dobrej nocy!

odpowiedź

Połączenia z play | ola (17.03.2014, 16:24)

Powiedzcie mi jak to jest z tymi połączeniami. Jestem tu nowa, wysłałam dwa smsy do play, jednak płatność za nie NIE NALICZYŁA SIĘ w "stanie konta", ponadto zakładka "lista połączeń" również nie wykrywa tego zdarzenia. Pan na czacie był bardzo nie miły i mnie zablokował, a Nju na rozpatrzenie reklamacji ma 30 dni więc pytam tutaj.

Dodam, że obawiam się, że do rachunku zostaną naliczone dodatkowe opłaty (
??!)
. Gdzieś w opiniach dotyczących świadczonych przez Nju usług wyczytałam podobne komentarze.

proszę o odpowiedź,
Ola
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies