forumstrona www, moje kontomoje kontomaile windykacyjne i reklamacje

maile windykacyjne i reklamacje

 

maile windykacyjne i reklamacje (2014-03-17 13:57)

Witam,
proszę o informację jak długo jeszcze nju zamierza spamować mailami windykacyjnymi przed terminami płatności faktur?
W ostatnich 3 dniach dostałam 2 takie, poimo, iż termin płatności jeszcze nie minął a dotychczasowe rachunki płacę w terminie.
Składałam już kilka reklamacji i bezskutecznie. Czy Operator nie zdaje sobie sprawy że działa wbrew prawu?
Mam już dosyć pisania reklamacji, zostaje mi powrót do poprzedniego operatora, który nie pozwalał sobie na takie praktyki.

~ana1

 

maile windykacyjne i reklamacje (2014-03-17 14:22)

To pytanie do operatora a nie do abonentów. Wejdź na czat i przedstaw sprawę konsultantowi. Może starczy mała ingerencja informatyka nju.

odpowiedź

maile windykacyjne i reklamacje | ~ana1 (17.03.2014, 13:57)

Witam,
proszę o informację jak długo jeszcze nju zamierza spamować mailami windykacyjnymi przed terminami płatności faktur?
W ostatnich 3 dniach dostałam 2 takie, poimo, iż termin płatności jeszcze nie minął a dotychczasowe rachunki płacę w terminie.
Składałam już kilka reklamacji i bezskutecznie. Czy Operator nie zdaje sobie sprawy że działa wbrew prawu?
Mam już dosyć pisania reklamacji, zostaje mi powrót do poprzedniego operatora, który nie pozwalał sobie na takie praktyki.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników