forumnju na kartęusługinie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2014-03-11 12:03)

Dzień dobry. Od wczoraj nie można się do mnie dodzwonić ani nie dochodzą sms-y. W słuchawce słychać, że jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon. Na aparacie mam jednak pełny zasięg i sam mogę wykonywać te czynności bez problemu, konto aktywne i doładowane.

W swoim telefonie przywracałem ustawienia fabryczne, resetowałem go na kilka sposobów, wyciągałem kartę sim i nic. Kiedy ja do kogoś dzwonię wtedy przychodzą oczekujące sms-y.

Proszę o interwencję i ewentualne instrukcje na forum bo o kontakt telefoniczny może być trudno. Mój telefon to nokia e52.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~solsska

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2014-03-15 10:12)

Identyczną sytuację miałam 13.03.2014 koło godziny 17. Zgłosiłam to od razu poprzez formularz zgłoszeniowy. Wczoraj koło godziny 23 otrzymałam odpowiedź że analiza techniczna nie wykazała nieprawidłowości po stronie sieci. A w razie dalszych utrudnień prosili podać przykładowe połączenia, które nie zostały zrealizowane ( data, godzina oraz numer z którego nastąpiła próba połączenia  ale nie starsze niż 24 godziny od daty zdarzenia) czyli miałam na to 50 minut. 

Według mnie jeśli pojawiają się coraz więcej takich problemów to powinni się tym zainteresować mimo że ,,podobno" od ich strony jest wszystko ok. 

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2015-05-11 20:36)

Witam,

ja również mam ten sam problem, czy komuś udało się to rozwiązać? Zauważyłam to dopiero po  właściwie całym dniu. Zdarzają się "ciche dni"i nie uważałam tego za dziwny objaw.
Proszę o pomoc! Sprawa pilna bo wszystkie autoryzacje przychodzą smsem!

Pozdrawiam,
Gosia

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2016-01-06 13:03)

Dzień dobry. Wielokrotnie nie można się do mnie dodzwonić ani nie dochodzą sms-y. W słuchawce słychać, że jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon. Na aparacie mam jednak pełny zasięg i sam mogę wykonywać te czynności bez problemu, konto aktywne i doładowane.

W swoim telefonie przywracałem ustawienia fabryczne, resetowałem go na kilka sposobów, wyciągałem kartę sim i nic. Kiedy ja do kogoś dzwonię wtedy inni mogą się przez jakiś czas do mnie dodzwonić i przychodzą oczekujące sms-y. 
<font color="#185d68">
</font>
<span >Zgłaszałem ten problem wielokrotnie na infolinii. I dostaję zawsze odpowiedź, że w Nju Mobile jest wszystko OK. <font color="#185d68">
</font>
Proszę o interwencję i ewentualne instrukcje na forum bo o kontakt telefoniczny może być trudno. Mój telefon to Emporia Elegance.

~lenor

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2016-01-07 06:42)

ja mam ten sam problem i odpowiedź była identyczna "nie stwierdzono problemów technicznych" itd...

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2016-08-17 23:57)

Witam.
Od 15.08 godz. ok. 17:30 nie przychodzą do mnie żadne smsy od sieci orange i njumobile. Kiedy piszę wiadomość do podanych wcześniej sieci odbiorcy otrzymują je od razu, ale ja nie otrzymuję już od nich odpowiedzi jakie mi wysyłają.  Z innymi sieciami jak play oraz t-mobile piszę smsy normalnie, bez problemu odpowiedzi przychodzą od razu.

~kanan

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2016-12-09 01:19)

to jest odpowiedź na post:

Witam.
Od 15.08 godz. ok. 17:30 nie przychodzą do mnie żadne smsy od sieci orange i njumobile. Kiedy piszę wiadomość do podanych wcześniej sieci odbiorcy otrzymują je od razu, ale ja nie otrzymuję już od nich odpowiedzi jakie mi wysyłają.  Z innymi sieciami jak play oraz t-mobile piszę smsy normalnie, bez problemu odpowiedzi przychodzą od razu.



Mam taki sam problem...ktoś wie co jest przyczyną i jak można rozwiązać problem?

~mała

 

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y (2016-12-19 10:28)

Witam.  Mój problem polega na opóźnionym przychodzeniu sms'ów .  Mam ofertę na kartę. 
Najbardziej jest to irytujące przy autoryzacjach kiedy to trzeba czekać parę minut na sms a jak już przyjdzie to przeważnie strony autoryzacyjne wygasają.   Rozważam odejście z Nju przez ten problem  

~tomtom

odpowiedź

nie można się do mnie dodzwonić, nie dochodzą sms-y | marcine52 (11.03.2014, 12:03)

Dzień dobry. Od wczoraj nie można się do mnie dodzwonić ani nie dochodzą sms-y. W słuchawce słychać, że jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon. Na aparacie mam jednak pełny zasięg i sam mogę wykonywać te czynności bez problemu, konto aktywne i doładowane.

W swoim telefonie przywracałem ustawienia fabryczne, resetowałem go na kilka sposobów, wyciągałem kartę sim i nic. Kiedy ja do kogoś dzwonię wtedy przychodzą oczekujące sms-y.

Proszę o interwencję i ewentualne instrukcje na forum bo o kontakt telefoniczny może być trudno. Mój telefon to nokia e52.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników