forumnju z rachunkiemofertaPo przenosinach z T-Mobile same problemy (zablokowane mmsy z T-Mobile i stacjonarne)

Po przenosinach z T-Mobile same problemy (zablokowane mmsy z T-Mobile i stacjonarne)

 

Po przenosinach z T-Mobile same problemy (zablokowane mmsy z T-Mobile i stacjonarne) (2014-03-18 21:41)

Witam

W zeszłą środe (13 marca) przeniosłem numer z sieci T-Mobile do Nju i od tamtej pory nie przychodzą do mnie wiadomości mms z sieci T-Mobile, przychodzi tylko informacja o oczekującej na mnie wiadomości na serwerze T-Mobile. Ciekawostką jest też to, że z innych sieci (Play,Orange i Plus) dochodzą bez żadnego problemu, zmiana aparatu telefonicznego (zainstalowanie ustawień etc) na inny nic w tej kwestii nie zmienia:( Przykładowy numer T-Mobile? (mmsy nie dochodzą z żadnego, próbowane z 10 numerami) . Siostra ma numer w Nju i na ten numer mms z przykładowego numeru T-Mobile dochodzą bez żadnego problemu.

To raz,  a dwa? prosze:(

Po przenosinach numeru z sieci T-Mobile do Nju i od tamtej pory połączenia z numerów stacjonarnych na mój numer nie są realizowane (sygnał zajętości trwający około 9 sekund, po którym połączenie jest przerywane), przykładowe numery xxxxxxxxxx na wyżej wymienionych numerach nie ma blokady rozmów wychodzących na numery komórkowe.

Miał ktoś tak?

Od tygodnia przepycham sie działem technicznym i nic:(


~pyzas

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~counsellor

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jorge

odpowiedź

Po przenosinach z T-Mobile same problemy (zablokowane mmsy z T-Mobile i stacjonarne) | ~pyzas (18.03.2014, 21:41)

Witam

W zeszłą środe (13 marca) przeniosłem numer z sieci T-Mobile do Nju i od tamtej pory nie przychodzą do mnie wiadomości mms z sieci T-Mobile, przychodzi tylko informacja o oczekującej na mnie wiadomości na serwerze T-Mobile. Ciekawostką jest też to, że z innych sieci (Play,Orange i Plus) dochodzą bez żadnego problemu, zmiana aparatu telefonicznego (zainstalowanie ustawień etc) na inny nic w tej kwestii nie zmienia:( Przykładowy numer T-Mobile? (mmsy nie dochodzą z żadnego, próbowane z 10 numerami) . Siostra ma numer w Nju i na ten numer mms z przykładowego numeru T-Mobile dochodzą bez żadnego problemu.

To raz,  a dwa? prosze:(

Po przenosinach numeru z sieci T-Mobile do Nju i od tamtej pory połączenia z numerów stacjonarnych na mój numer nie są realizowane (sygnał zajętości trwający około 9 sekund, po którym połączenie jest przerywane), przykładowe numery xxxxxxxxxx na wyżej wymienionych numerach nie ma blokady rozmów wychodzących na numery komórkowe.

Miał ktoś tak?

Od tygodnia przepycham sie działem technicznym i nic:(


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników