forumnju z rachunkiemofertaZ orange na kartę do nju z rachujkiem. o co chodzi ?

Z orange na kartę do nju z rachujkiem. o co chodzi ?

 

Z orange na kartę do nju z rachujkiem. o co chodzi ? (2014-03-11 18:50)

Witam, przenoszę numer z Orange na kartę do Nju z rachunkiem podpisałem umowę i dostałem smsa i e maila witaj w nju, niestety nie wyświetla mi się Sieć nju mobile, nie mogę korzystać z internetu, dalej mam Sieć aktywną Orangę... Muszę czekać aż się samo zmieni czy coś jest nie tak jak powinno ?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gazerr

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~test

 

Z orange na kartę do nju z rachujkiem. o co chodzi ? (2014-03-13 14:37)

U mnie wystarczyło uruchomić ponownie telefon i pojawiło się logo nju. Poza tym samo przejście bez żadnych problemów, dziś rano podpisana umowa przy kurierze, po chwili aktywowany sim (wcześniej orange na kartę ORANGE YES) przez stronę tak, jak podane w instrukcji dołączonej do umowy i już po ok jednej godzinie informacja: Witamy w nju, uruchom ponownie tel, by otrzymać logo. Wszystko, póki co działa, bez zarzutu.

odpowiedź

Z orange na kartę do nju z rachujkiem. o co chodzi ? | flajs (11.03.2014, 18:50)

Witam, przenoszę numer z Orange na kartę do Nju z rachunkiem podpisałem umowę i dostałem smsa i e maila witaj w nju, niestety nie wyświetla mi się Sieć nju mobile, nie mogę korzystać z internetu, dalej mam Sieć aktywną Orangę... Muszę czekać aż się samo zmieni czy coś jest nie tak jak powinno ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies