iMessage

 

iMessage (2014-03-15 19:39)

Wydaje mi sie, że nju nie obsługuje iMessage. Sms-y wysyłane z mojego telefonu sa odbierane bez problemu, natomiast wiadomośc typu iMessage wyswietlana jest u odbiorcy z mojego nr tymczasowego (który dostałam przed przeniesieniem mojego właściwego nr telefonu z innej sieci). Poza tym włączając tą usługę w telefonie mam po pierwsze informację, że operator może pobierać opłatę za włączenie iMessage, po drugie bardzo długo napis "Czejam na aktywację" i w końcu komunikat, że aktywacja nie powiodła się. Już dwukrotnie odsyłano mnie z centrum pomocy z informacją, że wegług nju wszystko jest ok - no ale nie jest. Czy ktoś juz spotkał się z czymś takim?

 

iMessage (2014-03-17 18:26)

Imessage jest powiazane z twoim kontem  icloud wiec nju  do tego nic nie ma. Musisz sobie wszystko dobrze ustawic w swoim iphone. 

 

iMessage (2014-03-18 13:24)

to jest odpowiedź na post:

Imessage jest powiazane z twoim kontem  icloud wiec nju  do tego nic nie ma. Musisz sobie wszystko dobrze ustawic w swoim iphone. 




To takim razie czemu u poprzednich operatorów wszystko działało? Po przeniesieniu numeru nie zmieniałam przecież żadnych ustawień.

 

iMessage (2014-03-22 08:15)

U mnie działa bez problemu. Sprawdź ustawienia.

odpowiedź

iMessage | apple (18.03.2014, 13:24)




To takim razie czemu u poprzednich operatorów wszystko działało? Po przeniesieniu numeru nie zmieniałam przecież żadnych ustawień.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

128 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies