forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numerów do trio od jednego operatora ale dwóch różnych umów.

Przeniesienie numerów do trio od jednego operatora ale dwóch różnych umów.

 

Przeniesienie numerów do trio od jednego operatora ale dwóch różnych umów. (2023-05-29 15:10)

Dzień dobry. Jest nas trójka osób. Mamy numery zarejestrowane w Play. Ja mam abonament z umową na czas nieokreślony, natomiast dwie pozostałe osoby są na umowie na czas określony. Czy możemy wspólnie przejść do nju wybierając ofertę trio? Jeśli nie to co musielibyśmy zrobić aby móc z tej oferty skorzystać? Przenieść mój numer do tej drugiej umowy i czekać aż się skoczyć aby nie dostać kary za zerwanie umowy? Pozdrawiam

~kris

 

Przeniesienie numerów do trio od jednego operatora ale dwóch różnych umów. (2023-05-29 21:48)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry. Jest nas trójka osób. Mamy numery zarejestrowane w Play. Ja mam abonament z umową na czas nieokreślony, natomiast dwie pozostałe osoby są na umowie na czas określony. Czy możemy wspólnie przejść do nju wybierając ofertę trio? Jeśli nie to co musielibyśmy zrobić aby móc z tej oferty skorzystać? Przenieść mój numer do tej drugiej umowy i czekać aż się skoczyć aby nie dostać kary za zerwanie umowy? Pozdrawiam

</div><div>
</div><div>Pierwszy warunek dla trio jest taki, że wszystkie numery muszą być zarejestrowane na tą samą osobę.</div><div>Co do samego przeniesienia - zasada jest chyba prosta? Zerwanie umowy równa się karze umownej.
</div>

~gość1685389739681

odpowiedź

Przeniesienie numerów do trio od jednego operatora ale dwóch różnych umów. | ~kris (29.05.2023, 15:10)

Dzień dobry. Jest nas trójka osób. Mamy numery zarejestrowane w Play. Ja mam abonament z umową na czas nieokreślony, natomiast dwie pozostałe osoby są na umowie na czas określony. Czy możemy wspólnie przejść do nju wybierając ofertę trio? Jeśli nie to co musielibyśmy zrobić aby móc z tej oferty skorzystać? Przenieść mój numer do tej drugiej umowy i czekać aż się skoczyć aby nie dostać kary za zerwanie umowy? Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników