forumnju na kartęofertaMigracja z Orange Flex do njusowego mobile

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-04-14 00:14)

Hej, 
mam zamiar przenieść (a dokładniej wrócić) na łono nju mobile z Flexa. Przy migracji z njusowego z rachunkiem na Flex nie było żadnego kłopotu. W drugą stronę oczywiście jest kłopot, bo trzeba najpierw zmigrować do trzeciego operatora, by znowu wylądować w njusowego. 

Tutaj mam pytania:
- w którą sieć najlepiej wpaść na chwilę (bezproblemowe przeniesienie z Flex i później przejście do nju)?
- jaką najlepiej ofertę na kartę wybrać?
- po ilu dniach mogę przenieść z obcego operatora do nju?


Mój wybór padł na migrację do Virgin Mobile (teraz można dopełnić formalności w salonach PLAY) i oferta #Gigadaje 7.
Czy to dobry wybór, czy polecacie coś innego?


 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-04-14 16:49)

to jest odpowiedź na post:


Tutaj mam pytania:
- w którą sieć najlepiej wpaść na chwilę (bezproblemowe przeniesienie z Flex i później przejście do nju)?
- jaką najlepiej ofertę na kartę wybrać?
- po ilu dniach mogę przenieść z obcego operatora do nju?
<div>

</div><div>
</div><div>Z Flexa można się (prawie) bez problemu przenieść do Orange na kartę, z Orange na kartę można się bez problemu przenieść do nju. Krócej się chyba obecnie nie da?
</div><div>Bez konieczności wymiany karty sim
</div>

~gość1681483751909

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-04-14 16:51)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Z Flexa można się (prawie) bez problemu przenieść do Orange na kartę...

</div><div>
</div><div>w uzupełnieniu:</div><div>https://gsmonline.pl/artykuly/jak-przeniesc-numer-z-flex-do-orange-na-karte</div><div>
</div>

~gość1681483751909

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-04-14 23:01)

to jest odpowiedź na post:




Z Flexa można się (prawie) bez problemu przenieść do Orange na kartę, z Orange na kartę można się bez problemu przenieść do nju. Krócej się chyba obecnie nie da?

Bez konieczności wymiany karty sim







Wielkie dzięki. Przeczytałem polecony przez Ciebie poradnik na GSMonline i idzie dołączony jako po dziesięciominutowej rozmowie na czacie Orange Flex "od ręki" zostałem przeniesiony do Orange na kartę. Następnie wypełniłem formularz przeniesienia do njusowego mobile. Teraz przyszło mi czekać na kuriera. Myślałem, że tego się uda uniknąć (przenoszony numer będzie dołączony jako drugi do nju mobile z rachunkiem), ale niestety kurier jest konieczny .
Mimo wszystko jeszcze raz dziękujęua pomoc!

[edytowane przez elbes o 23:02 w dniu 2023-04-14]
 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-04-15 10:35)

to jest odpowiedź na post:


Teraz przyszło mi czekać na kuriera. Myślałem, że tego się uda uniknąć (przenoszony numer będzie dołączony jako drugi do nju mobile z rachunkiem), ale niestety kurier jest konieczny .
<div>Mimo wszystko jeszcze raz dziękujęua pomoc!

</div><div>
</div><div>To niestety taka przypadłość nju, wszystkie umowy tylko papierowo przez kuriera,.</div><div>Choć uniknąłeś wymiany karty sim to wybór oferty abonamentowej wymusił wizytę kuriera.</div><div>Mogłeś przeskoczyć zaraz po przejściu do Orange do nju na kartę - to się robi jednym smsem.
</div><div>I dopiero w kolejnym kroku przenieść numer do abonamentu  (z kurierem).
</div>

~gość1681547705694

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-05-05 00:55)

a dlaczego opuściłeś flexa? co nju ma lepiej? sam mam flexa z darmową dodatkową kartą esim do Apple Watcha? czy nju ma taką ofertę?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dominik

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-05-05 06:40)

W Nju  nie ma gostków chwalących się marką zegarka,,,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-05-05 11:40)

to jest odpowiedź na post:

W Nju  nie ma gostków chwalących się marką zegarka,,,
<div>

</div><div>
</div><div>Paru się znajdzie...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1683279647732

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2023-05-05 18:01)

to jest odpowiedź na post:

W Nju  nie ma gostków chwalących się marką zegarka,,,
<div>

</div><div>
</div><div>Racja. Będąc w nju nie ma się czym chwalić!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1683302474004

 

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile (2024-04-25 10:48)

<div>Można przenieść się z Flexa do nju przez orange na kartę.</div><div>
</div><div>Tu jest opisany proces:</div><div>https://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-nju-subskrypcja</div><div>
</div>

odpowiedź

Migracja z Orange Flex do njusowego mobile | elbes (14.04.2023, 00:14)

Hej, 
mam zamiar przenieść (a dokładniej wrócić) na łono nju mobile z Flexa. Przy migracji z njusowego z rachunkiem na Flex nie było żadnego kłopotu. W drugą stronę oczywiście jest kłopot, bo trzeba najpierw zmigrować do trzeciego operatora, by znowu wylądować w njusowego. 

Tutaj mam pytania:
- w którą sieć najlepiej wpaść na chwilę (bezproblemowe przeniesienie z Flex i później przejście do nju)?
- jaką najlepiej ofertę na kartę wybrać?
- po ilu dniach mogę przenieść z obcego operatora do nju?


Mój wybór padł na migrację do Virgin Mobile (teraz można dopełnić formalności w salonach PLAY) i oferta #Gigadaje 7.
Czy to dobry wybór, czy polecacie coś innego?


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 1 zalogowanych użytkowników