forumnju na kartęofertaBałagan z terminem ważności środków.

Bałagan z terminem ważności środków.

 

Bałagan z terminem ważności środków. (2014-03-06 22:34)

Zauważyłem dziś, że zmienił mi się samoczynnie termin ważności środków na koncie podawany na www. Wydłużył się o ... 186 dni. Teraz jest ważne do 18.11.2014. Czyli jeszcze prawie 9 miesięcy.

I owszem od 26 lutego jest promocja ważność na wieki, problem w tym, że ja z niej nie korzystałem jeszcze, bo nie robiłem żadnego doładowania.

Ale najlepsze jest, kiedy użyłem kodu *127*1# w celu sprawdzenia stanu i ważności konta, to okazało się, że jest ważne do ... 16.05.2014. Czyli tak jak dotychczas.
Mam więc dwie daty ważności konta.

I teraz: czy jak nie doładuję konta do 16.05.2014, to stracę czy nie zgromadzone środki ?
Chyba nie będę ryzykował i doładuję wcześniej.




 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~pm1978

 

Bałagan z terminem ważności środków. (2017-01-30 00:29)

bałagan jak nic , mi za net po raz 4 ty ktos przecpany? rozlicza  faktury

odpowiedź

Bałagan z terminem ważności środków. | loop (06.03.2014, 22:34)

Zauważyłem dziś, że zmienił mi się samoczynnie termin ważności środków na koncie podawany na www. Wydłużył się o ... 186 dni. Teraz jest ważne do 18.11.2014. Czyli jeszcze prawie 9 miesięcy.

I owszem od 26 lutego jest promocja ważność na wieki, problem w tym, że ja z niej nie korzystałem jeszcze, bo nie robiłem żadnego doładowania.

Ale najlepsze jest, kiedy użyłem kodu *127*1# w celu sprawdzenia stanu i ważności konta, to okazało się, że jest ważne do ... 16.05.2014. Czyli tak jak dotychczas.
Mam więc dwie daty ważności konta.

I teraz: czy jak nie doładuję konta do 16.05.2014, to stracę czy nie zgromadzone środki ?
Chyba nie będę ryzykował i doładuję wcześniej.




wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników