forumnju z rachunkiemofertaszczegóły oferty

szczegóły oferty

 

szczegóły oferty (2014-03-02 12:49)

Dzień dobry.
Zamierzam przejść do nju mobile z innej sieci komórkowej i skorzystać z oferty ?Do komórkowych za 19 zł?.
Czy mogę przy przejściu do waszej sieci zaznaczyć tą opcję od razu i czy ona jest aktywowana od razu czy musi minąć jakiś czas?
Rozumiem, że mogę dokupić ofertę internetową za 700MB?
Co oznacza "brak lejka"? Czy to oznacza że po wykorzystaniu mam zablokowany internet, czy też płacę dużo drożej?
Czy do tej oferty mogę dokupić ofertę "9 zł za SMS-y i MMS-y do wszystkich"?

I na koniec co oznacza zapis znajdujący sie na końcu regulaminu:
Pojęcie mobilnej sieci nie obejmuje jednak usług telekomunikacyjnych świadczonych przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych w oparciu o sieć mobilną Operatora (operatorzy wirtualni), w szczególności i połączeń z lub na numery abonenckie użytkowników usług takich operatorów.

Kto jest operatorem wirtualnym - czy np. PLAY jest operatorem wirtualnym, jak wtedy jest naliczane połączenie?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.


~pytacz

odpowiedź

szczegóły oferty | ~pytacz (02.03.2014, 12:49)

Dzień dobry.
Zamierzam przejść do nju mobile z innej sieci komórkowej i skorzystać z oferty ?Do komórkowych za 19 zł?.
Czy mogę przy przejściu do waszej sieci zaznaczyć tą opcję od razu i czy ona jest aktywowana od razu czy musi minąć jakiś czas?
Rozumiem, że mogę dokupić ofertę internetową za 700MB?
Co oznacza "brak lejka"? Czy to oznacza że po wykorzystaniu mam zablokowany internet, czy też płacę dużo drożej?
Czy do tej oferty mogę dokupić ofertę "9 zł za SMS-y i MMS-y do wszystkich"?

I na koniec co oznacza zapis znajdujący sie na końcu regulaminu:
Pojęcie mobilnej sieci nie obejmuje jednak usług telekomunikacyjnych świadczonych przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych w oparciu o sieć mobilną Operatora (operatorzy wirtualni), w szczególności i połączeń z lub na numery abonenckie użytkowników usług takich operatorów.

Kto jest operatorem wirtualnym - czy np. PLAY jest operatorem wirtualnym, jak wtedy jest naliczane połączenie?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników