forumnju z rachunkiemusługiSygnał jest, połączenia brak

Sygnał jest, połączenia brak

 

Sygnał jest, połączenia brak (2022-09-09 11:40)

Dowiedziałem się ostatnio, że ktoś do mnie dzwonił, był sygnał, na koniec włączyła się poczta głosowa, a ja nie miałem w ogóle tego połączenia wyświetlonego na ekranie, ani żadnej informacji z poczty o próbie połączenia. Czasem mam też tak, że pojawia mi się połączenie jakby ktoś puszczał mi sygnał, po prostu wyświetla się od razu nieodebrane połączenie. Nie wiem jak z wiadomościami SMS, bo tego nie jestem w stanie zweryfikować, nie wiem czy ktoś do mnie pisał i tego nie dostałem. Czy ktoś miewa podobne problemy? Gdzie może leżeć przyczyna? Nie da się też w wykazie połączeń ogarnąć przychodzących, a przydałoby się do weryfikacji...

 

Sygnał jest, połączenia brak (2022-09-09 16:32)

to jest odpowiedź na post:

Dowiedziałem się ostatnio, że ktoś do mnie dzwonił, był sygnał, na koniec włączyła się poczta głosowa, a ja nie miałem w ogóle tego połączenia wyświetlonego na ekranie, ani żadnej informacji z poczty o próbie połączenia. Czasem mam też tak, że pojawia mi się połączenie jakby ktoś puszczał mi sygnał, po prostu wyświetla się od razu nieodebrane połączenie. Nie wiem jak z wiadomościami SMS, bo tego nie jestem w stanie zweryfikować, nie wiem czy ktoś do mnie pisał i tego nie dostałem. Czy ktoś miewa podobne problemy? Gdzie może leżeć przyczyna? Nie da się też w wykazie połączeń ogarnąć przychodzących, a przydałoby się do weryfikacji...
<div>

</div><div>
</div><div>Niestety potwierdzam. W nju się to zdarza. I to (u mnie) najczęściej w połączeniach nju-nju. Przyczyna? Trudno powiedzieć, ale wcześniej, przed przeniesieniem do nju na tym samym sprzęcie takiego zjawiska nie było.
</div>

~gość1662665848481

odpowiedź

Sygnał jest, połączenia brak | axb (09.09.2022, 11:40)

Dowiedziałem się ostatnio, że ktoś do mnie dzwonił, był sygnał, na koniec włączyła się poczta głosowa, a ja nie miałem w ogóle tego połączenia wyświetlonego na ekranie, ani żadnej informacji z poczty o próbie połączenia. Czasem mam też tak, że pojawia mi się połączenie jakby ktoś puszczał mi sygnał, po prostu wyświetla się od razu nieodebrane połączenie. Nie wiem jak z wiadomościami SMS, bo tego nie jestem w stanie zweryfikować, nie wiem czy ktoś do mnie pisał i tego nie dostałem. Czy ktoś miewa podobne problemy? Gdzie może leżeć przyczyna? Nie da się też w wykazie połączeń ogarnąć przychodzących, a przydałoby się do weryfikacji...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 1 zalogowanych użytkowników