forumstrona www, moje kontomoje kontoZgon abonenta nju -chce nadal używać numeru

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 13:27)

abonent nju zmarł chce nadal używać numeru wysłałem do Orange dokumenty  i pytałem na infolinii co dalej a konsultant mówi , że dezaktywacja numeru ... zaszły jakieś zmiany? ze nie można rejestrować nru na spadkobierce

~dany

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 18:11)

Hej :) Tak, można tylko dokonać przerejestrowania numeru po śmierci Abonenta, jeżeli przeniósł on wcześniej numer do oferty nju na kartę. W momencie kiedy zmarł i miał ofertę abonamentową numer zostanie wyłączony. Pozdrawiam.

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 20:08)

Czy nie da się przenieść numeru abonamentowego do oferty na kartę jeszcze przed wyłączeniem telefonu 

~dan

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-04-30 21:00)

Jeśli już dokument z aktem zgonu wpłynął do nju to zlecenie na przeniesienie numeru na kartę nie powinno być przekazane do realizacji. 

 

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru (2022-05-01 12:31)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli już dokument z aktem zgonu wpłynął do nju to zlecenie na przeniesienie numeru na kartę nie powinno być przekazane do realizacji. 

</div><div>
</div><div>Dlaczego nju nie realizuje cesji numerów abonamentowych? Czy to przypadkiem nie jest wymagane prawem?
</div>

~gość1651400960823

odpowiedź

Zgon abonenta nju -chce nadal używać numeru | ~dany (30.04.2022, 13:27)

abonent nju zmarł chce nadal używać numeru wysłałem do Orange dokumenty  i pytałem na infolinii co dalej a konsultant mówi , że dezaktywacja numeru ... zaszły jakieś zmiany? ze nie można rejestrować nru na spadkobierce
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies