forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-11-17 21:25)

OSZUKIŚCI!!!

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-11-19 16:48)

bez konkretnego argumentu to możesz pisać co Ci ślina na język przyniesie.
Warunki usługi są znane tym co przeczytali regulamin usługi ze zrozumieniem.
Jeśli wszystko jest zgodne z usługą to winny jest sam klient nie czytając warunków tego z czego korzysta.
Jeśli operator postąpił wbrew regulaminowi to składasz reklamację, ewentualnie potem skargę do UKE i po krzyku.

W 99,99% przypadków takich jak ten co piszą w stylu "OSZUKIŚCI!!!" to winny jest klient, który jak indor myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli, bo nie miał zielonego pojęcia z czego korzysta i na jakich zasadach.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-01 19:39)

Jak wysłać takiego sms pod ten numer z zagranicy? 

~luk_asz01

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-01 21:38)

to jest odpowiedź na post:

Jak wysłać takiego sms pod ten numer z zagranicy? 


Możesz spróbować wysłać SMS, w teorii powinien dać się wysłać ale zapłacisz za niego jak za zwykłą wiadomość wysłaną w roamingu.
Ja bym wolał doładować konto za 5zł raz na pół roku niż zostawiać swój numer na łaskę bądź niełaskę operatora i systemu rozliczającego te SMS-y przedłużające ważność konta.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-15 20:59)

Jak włączyć ten numer który np. używany był w alarmie i nie ma możliwości odbioru ani pisania smsów.

~marek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-15 21:00)

dodam, że ważność konta to 2016-12-31 i na koncie numeru są środki.

~marek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-17 01:16)

@marek


Czy możesz doprecyzować pytanie bo nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz?

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-17 11:25)

@ciajus
he he jak pierwszy raz czytałem to też nie skumałem o co chodzi ale przy kolejnym razie załapałem co autor miał na myśli.

Otóż używa on karty SIM w ramach usługi M2M, czyli w alarmie, gdzie ma moduł GSM służący do np. zdalnego konfigurowania systemu za pomocą komend SMS lub zdalnego powiadamiania SMS-em o aktywacji alarmu itp.
Jak twierdzi ma środki na koncie i konto ważne do końca roku, a mimo to ma blokadę.

Tylko Nju oferuje z automatu usługę po wieki, więc po pierwszym doładowaniu konto nie ma określonego terminu ważności. Być może to nowy numer, któy nie został zarejestrowany i jest zablokowany. Nie wiem i nie mam zamiaru zgadywać, dla mnie kolejne pytanie do BOK, a nie na forum.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2017-07-04 21:38)

Czy jest możliwość dalszego korzystania z numeru 515 900 943 który został zablokowany. Jeśli TAK to jaka kwotą muszę ten telefon doładować na kolejne pół roku? Pozdrawiam Natalia

~gość1499197080593

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2017-07-08 22:52)

93 dni dodało

~aro

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | ~luk_asz01 (01.12.2016, 19:39)

Jak wysłać takiego sms pod ten numer z zagranicy? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników