forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-11-17 21:25)

OSZUKIŚCI!!!

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-11-19 16:48)

bez konkretnego argumentu to możesz pisać co Ci ślina na język przyniesie.
Warunki usługi są znane tym co przeczytali regulamin usługi ze zrozumieniem.
Jeśli wszystko jest zgodne z usługą to winny jest sam klient nie czytając warunków tego z czego korzysta.
Jeśli operator postąpił wbrew regulaminowi to składasz reklamację, ewentualnie potem skargę do UKE i po krzyku.

W 99,99% przypadków takich jak ten co piszą w stylu "OSZUKIŚCI!!!" to winny jest klient, który jak indor myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli, bo nie miał zielonego pojęcia z czego korzysta i na jakich zasadach.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-01 19:39)

Jak wysłać takiego sms pod ten numer z zagranicy? 

~luk_asz01

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-01 21:38)

to jest odpowiedź na post:

Jak wysłać takiego sms pod ten numer z zagranicy? 


Możesz spróbować wysłać SMS, w teorii powinien dać się wysłać ale zapłacisz za niego jak za zwykłą wiadomość wysłaną w roamingu.
Ja bym wolał doładować konto za 5zł raz na pół roku niż zostawiać swój numer na łaskę bądź niełaskę operatora i systemu rozliczającego te SMS-y przedłużające ważność konta.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-15 20:59)

Jak włączyć ten numer który np. używany był w alarmie i nie ma możliwości odbioru ani pisania smsów.

~marek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-15 21:00)

dodam, że ważność konta to 2016-12-31 i na koncie numeru są środki.

~marek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-17 01:16)

@marek


Czy możesz doprecyzować pytanie bo nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz?

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-12-17 11:25)

@ciajus
he he jak pierwszy raz czytałem to też nie skumałem o co chodzi ale przy kolejnym razie załapałem co autor miał na myśli.

Otóż używa on karty SIM w ramach usługi M2M, czyli w alarmie, gdzie ma moduł GSM służący do np. zdalnego konfigurowania systemu za pomocą komend SMS lub zdalnego powiadamiania SMS-em o aktywacji alarmu itp.
Jak twierdzi ma środki na koncie i konto ważne do końca roku, a mimo to ma blokadę.

Tylko Nju oferuje z automatu usługę po wieki, więc po pierwszym doładowaniu konto nie ma określonego terminu ważności. Być może to nowy numer, któy nie został zarejestrowany i jest zablokowany. Nie wiem i nie mam zamiaru zgadywać, dla mnie kolejne pytanie do BOK, a nie na forum.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2017-07-04 21:38)

Czy jest możliwość dalszego korzystania z numeru 515 900 943 który został zablokowany. Jeśli TAK to jaka kwotą muszę ten telefon doładować na kolejne pół roku? Pozdrawiam Natalia

~gość1499197080593

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2017-07-08 22:52)

93 dni dodało

~aro

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | macc (26.02.2014, 18:35)

Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.
regulamin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

54 gości i 3 zalogowanych użytkowników