forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gab

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2015-05-27 18:53)

Dzień dobry, czy ja dobrze rozumiem że promocja się skończyła. I teraz mając nawet uruchomioną usług "po wieki" zostanie ona zdezaktywowana?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~rob

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-03-25 10:09)

Przed chwilą doładowałem konto 10 zł - efekt ważność konta 32 dni

LIPA LIPA

Oczywiście zareklamowałem i czekam na reakcję operatora

[edytowane przez artoo o 10:10 w dniu 2016-03-25]
 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-03-26 21:22)

@artoo
Jak napisałeś reklamację to będzie OK. Czasem Nju ma problem z aktywacją usługi po wieki, sam to przerabiałem rok temu na jednym z numerów.
Choć u mnie dopiero przy drugiej rozmowie telefonicznej trafiłem na kompetentnego konsultanta, bo wcześniejsze odpowiedzi czy to mailowe, czy podczas rozmowy telefonicznej były delikatnie mówiąc nieprofesjonalne i było widać, że konsultanci zupełnie nie ogarniali tego tematu. Jak ludzie z łapanki z ulicy, którzy nie mają zielonego pojęcia o co w tym chodzi i jak ten system powinien działać.

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-03-26 21:44)

Witam,
Czy bezterminowa ważność konta dotyczy również rozmów wychodzących?
Pozdrawiam.
D.

~gość1459025092522

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-10-15 11:27)

czy impulsy w nju mobile mają termin do wykorzystania czy będą utracone po terminie.

~leszczynek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-10-15 11:31)

czy można przenieść numer z orange do nju mobile?

~leszczynek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-10-15 11:33)

to jest odpowiedź na post:

czy można przenieść numer z orange do nju mobile?

~leszczynek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2016-10-15 11:33)

@~leszczynek
chyba pomyliłeś telefon GSM z budką telefoniczną, kiedyś jak takowe były powszechne to na karcie magnetycznej lub chipowej były tzw. impulsy rozliczane co określony takt.
Na swoim koncie prepaid masz kasę do wykorzystania i w przypadku połączeń krajowych rozliczanie sekundowe.

Korzystając z usługi po wieki nie musisz doładowywać konta ale musisz mieć jakąś aktywność na tym koncie, przynajmniej raz na pół roku inaczej stracisz numer.
Poczytaj regulamin usługi po wieki, aby nie było płaczu i zgrzytania zębami po stracie numeru.

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | macc (26.02.2014, 18:35)

Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.
regulamin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników