forumnju z rachunkiemofertaNumer tymczasowy - kilka pytań

Numer tymczasowy - kilka pytań

 

Numer tymczasowy - kilka pytań (2014-02-26 11:53)

Przenosząc numer z innej sieci dostaję numer tymczasowy. Rozumiem, że to jest numer z puli nju? Jeśli zaczynam go używać to znajomi muszą dzwonić na nowy numer (tymczasowy), czy na stary? Stary numer (karta sim) jest wtedy nieużywany i po przeniesieniu zaczyna działać na nowej karcie (tymczasowy numer zostaje zastąpiony nr. przenoszonym)?
Przepraszam, że się tak dopytuję ale chcę przenieść numer z opcją "zgodnie z okresem wypowiedzenia" gdzie umowa kończy mi się za 3 m-ce. Przez ten czas chcę już zacząć korzystać z nju ale wtedy musiałbym wszystkim podawać numer tymczasowy tak?
Pozdrawiam

 

Numer tymczasowy - kilka pytań (2014-02-26 16:30)

Do czasu przeniesienia numeru od starego operatora, posługujesz się tymczasowym numerem. Zmień tylko z zerowego na buzzz,

 

Numer tymczasowy - kilka pytań (2014-02-26 18:25)

Przenosząc numer z innej sieci dostaję numer tymczasowy. Rozumiem, że to jest numer z puli nju?

Tak

Jeśli zaczynam go używać to znajomi muszą dzwonić na nowy numer (tymczasowy), czy na stary?


Na nowy numer tymczasowy


Stary numer (karta sim) jest wtedy nieużywany i po przeniesieniu zaczyna działać na nowej karcie (tymczasowy numer zostaje zastąpiony nr. przenoszonym)?

Tak

Przepraszam, że się tak dopytuję ale chcę przenieść numer z opcją "zgodnie z okresem wypowiedzenia" gdzie umowa kończy mi się za 3 m-ce.
 Przez ten czas chcę już zacząć korzystać z nju ale wtedy musiałbym wszystkim podawać numer tymczasowy tak?


Tak

odpowiedź

Numer tymczasowy - kilka pytań | olek78 (26.02.2014, 11:53)

Przenosząc numer z innej sieci dostaję numer tymczasowy. Rozumiem, że to jest numer z puli nju? Jeśli zaczynam go używać to znajomi muszą dzwonić na nowy numer (tymczasowy), czy na stary? Stary numer (karta sim) jest wtedy nieużywany i po przeniesieniu zaczyna działać na nowej karcie (tymczasowy numer zostaje zastąpiony nr. przenoszonym)?
Przepraszam, że się tak dopytuję ale chcę przenieść numer z opcją "zgodnie z okresem wypowiedzenia" gdzie umowa kończy mi się za 3 m-ce. Przez ten czas chcę już zacząć korzystać z nju ale wtedy musiałbym wszystkim podawać numer tymczasowy tak?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników