forumnju z rachunkiemofertaZablokowane połączenia

Zablokowane połączenia

 

Zablokowane połączenia (2014-02-20 19:02)

Witam , w jaki sposób (jeśli nie dzieje się to automatycznie) można odblokować możliwość dzwonienia i smsowania po uregulowaniu zaległej faktury? Wczoraj przelałem ( 1 dzień po ostatecznym terminie) uregulowanie za rachunek. Dzisiaj rano Nju zablokowało moje połączenia i smsy wychodzące. Nie poinformowano mnie wprawdzie o tym , w żaden sposób, nie mniej domyślam się , że to się stało. Jak długo będę czekać na odblokowanie numeru?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zablokowane połączenia (2014-02-21 03:46)

Mam ten sam problem. Z tym, że wysłałem już 2xmail z potwierdzeniem zapłaty, 1x fax i opisałem całą sytuację na fan page Nju na Facebooku i czekam sobie od 24h dalej. Firma klientów ma głęboko gdzieś..

 

Zablokowane połączenia (2014-02-21 11:49)

to jest odpowiedź na post:

Firma klientów ma głęboko gdzieś..


Płać na czas i po kłopocie

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~lolus

 

Zablokowane połączenia (2015-06-15 20:21)

mam ten sam problem.. czas przejsc do virgin mobile :)

odpowiedź

Zablokowane połączenia | tomaszł (20.02.2014, 19:02)

Witam , w jaki sposób (jeśli nie dzieje się to automatycznie) można odblokować możliwość dzwonienia i smsowania po uregulowaniu zaległej faktury? Wczoraj przelałem ( 1 dzień po ostatecznym terminie) uregulowanie za rachunek. Dzisiaj rano Nju zablokowało moje połączenia i smsy wychodzące. Nie poinformowano mnie wprawdzie o tym , w żaden sposób, nie mniej domyślam się , że to się stało. Jak długo będę czekać na odblokowanie numeru?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies