forumnju na kartęusługiBłędne ustawienia APN do internetu - sprawdzajcie bilingi dzienne

Błędne ustawienia APN do internetu - sprawdzajcie bilingi dzienne

 

Błędne ustawienia APN do internetu - sprawdzajcie bilingi dzienne (2014-02-21 13:20)

Nie zalecam sciągania APN do internetu ze strony nju.pl Zrobiłem tak a mój telefon Xperia Z zaczął łączyć się sam z internetem po kilkadziesiąt razy dziennie. Wykonałem testy na innym numerze, było identycznie. 
Sprawdzajcie swoje dzienne rachunki bo jak złozyłem reklamcję w 11.2013, nikt nie zajmuje sie moim problemem. Mamy dziś 21.02.2014. A błędne APN są zamieszczone na stronie njumobile.pl i sciąganie codziennie przez Klientów na swoje smartfony. 
Sprawdzajcie dzienne billingi i skladajcie reklamacje w sprawie.

 

Błędne ustawienia APN do internetu - sprawdzajcie bilingi dzienne (2014-02-26 00:55)

Co to znaczy błędne API skoro się łączy to chyba jednak są poprawne,  wyłącz transmisję w poziomu telefonu i twój problem się rozwiąże...  Bo to ze współczesne telefony łączą się z internetem nieustannie zapewnie wiesz po przeczytaniu instrukcji obsługi swojego telefonu 

odpowiedź

Błędne ustawienia APN do internetu - sprawdzajcie bilingi dzienne | przemek (21.02.2014, 13:20)

Nie zalecam sciągania APN do internetu ze strony nju.pl Zrobiłem tak a mój telefon Xperia Z zaczął łączyć się sam z internetem po kilkadziesiąt razy dziennie. Wykonałem testy na innym numerze, było identycznie. 
Sprawdzajcie swoje dzienne rachunki bo jak złozyłem reklamcję w 11.2013, nikt nie zajmuje sie moim problemem. Mamy dziś 21.02.2014. A błędne APN są zamieszczone na stronie njumobile.pl i sciąganie codziennie przez Klientów na swoje smartfony. 
Sprawdzajcie dzienne billingi i skladajcie reklamacje w sprawie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników