forumnju z rachunkiemofertaPytanie odnośnie limitu należności

Pytanie odnośnie limitu należności

 

Pytanie odnośnie limitu należności (2014-02-07 17:31)

Witam, zastanawiam się nad nju z rachunkiem i moje pytanie jest następujące:
-miesięcznie rozmawiam około 5000 min z różnymi sieciami i wysyłam około 1000 sms'ów,
czy jeśli mój limit należności wynosi około 100zł i się w nim nie zmieszczę to-
czy mój numer zostanie zablokowany lub jakieś jego funkcje lub/i zostanie na mnie nałożona jakaś kaucja lub/i kara?
czy może nadal zapłacę 19 zł za komórki i 9 za sms'y?
czy może ten limit jest zabezpieczeniem tylko w przypadku usług dodatkowo płatnych, takich jak roaming i sms'y specjalne?
Zadaje to pytanie ponieważ przy przenoszeniu numeru który jest ze mną od 12 lat nie chce go stracić przez zablokowanie, oraz chce mieć w pełni jasną sytuacje co do limitu należności.


Czekam na odpowiedz użytkowników nju jak i moderatora, proszę o nie odsyłanie tylko do regulaminu ponieważ go czytałem.











~klucha500

 

Pytanie odnośnie limitu należności (2014-02-07 19:29)

to jest odpowiedź na post:

Witam, zastanawiam się nad nju z rachunkiem i moje pytanie jest następujące:
-miesięcznie rozmawiam około 5000 min z różnymi sieciami i wysyłam około 1000 sms'ów,
czy jeśli mój limit należności wynosi około 100zł i się w nim nie zmieszczę to-
czy mój numer zostanie zablokowany lub jakieś jego funkcje lub/i zostanie na mnie nałożona jakaś kaucja lub/i kara?
czy może nadal zapłacę 19 zł za komórki i 9 za sms'y?
czy może ten limit jest zabezpieczeniem tylko w przypadku usług dodatkowo płatnych, takich jak roaming i sms'y specjalne?

Zadaje to pytanie ponieważ przy przenoszeniu numeru który jest ze mną od 12 lat nie chce go stracić przez zablokowanie, oraz chce mieć w pełni jasną sytuacje co do limitu należności.


Czekam na odpowiedz użytkowników nju jak i moderatora, proszę o nie odsyłanie tylko do regulaminu ponieważ go czytałem.



1,zapłacisz 19 zł za komórki i 9 za sms'y
2.tak,limit jest zabezpieczeniem tylko w przypadku usług dodatkowo płatnych, takich jak roaming i sms'y specjalne.

poczytaj  limit naleznosci nju mobile

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~klucha500

odpowiedź

Pytanie odnośnie limitu należności | ~klucha500 (07.02.2014, 17:31)

Witam, zastanawiam się nad nju z rachunkiem i moje pytanie jest następujące:
-miesięcznie rozmawiam około 5000 min z różnymi sieciami i wysyłam około 1000 sms'ów,
czy jeśli mój limit należności wynosi około 100zł i się w nim nie zmieszczę to-
czy mój numer zostanie zablokowany lub jakieś jego funkcje lub/i zostanie na mnie nałożona jakaś kaucja lub/i kara?
czy może nadal zapłacę 19 zł za komórki i 9 za sms'y?
czy może ten limit jest zabezpieczeniem tylko w przypadku usług dodatkowo płatnych, takich jak roaming i sms'y specjalne?
Zadaje to pytanie ponieważ przy przenoszeniu numeru który jest ze mną od 12 lat nie chce go stracić przez zablokowanie, oraz chce mieć w pełni jasną sytuacje co do limitu należności.


Czekam na odpowiedz użytkowników nju jak i moderatora, proszę o nie odsyłanie tylko do regulaminu ponieważ go czytałem.











wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników