forumnju z rachunkiemusługiBrak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-17 16:58)

<div>Posiadam w domu kamery podłączone do usługi Xiaomi (różne modele: <span class="d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql rrkovp55 a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d3f4x2em fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb iv3no6db jq4qci2q a3bd9o3v knj5qynh oo9gr5id hzawbc8m" dir="auto">CMSXJ13B, <span class="d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql rrkovp55 a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d3f4x2em fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb iv3no6db jq4qci2q a3bd9o3v knj5qynh oo9gr5id" dir="auto">MJSXJ05CM, <span class="d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql rrkovp55 a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d3f4x2em fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb iv3no6db jq4qci2q a3bd9o3v knj5qynh oo9gr5id" dir="auto">SXJ02ZM). Za pośrednictwem karty innego operatora mam możliwość podglądu co się dzieje w domu podczas mojej nieobecności.
</div><div>Niestety wygląda na to, że nju wycina ten ruch i podgląd z kamer nie działa.</div>

~kubak.

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-17 17:00)

<div><cite class="content">Posiadam w domu kamery podłączone do usługi Xiaomi .</cite></div><div>
<cite class="content"><cite class="content"> Za pośrednictwem karty innego operatora mam możliwość podglądu co się dzieje w domu podczas mojej nieobecności.
</cite></cite></div><div>
<cite class="content"><cite class="content"><cite class="content">Niestety wygląda na to, że nju wycina ten ruch i podgląd z kamer nie działa.</cite></cite></cite></div><div><cite class="content"></cite></div>

~kubak.

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-17 20:58)

Mam caly dom inteligentny na systemie xiaomi rowniez kamery. I powiem ci ze to nie jest wina nju bo u mnie wszystko chodzi bez problemu . A apke do do kamer aktualizowales do najnowszej bo z tego co pamietam z jakas wersja byl problem z podgladem po sieci komorkowej.

~psotniczek

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-17 22:23)

Korzystam z aplikacji Mi Home, najnowszej jaka jest dostępna. W tym samym telefonie mam zainstalowane dwie karty SIM, jedna z nju, drugą z Plusa. Gdy transmisja danych włączona jest na karcie plus, podgląd z wszystkich kamer działa. W przypadku nju aplikacja nie jest w stanie włączyć streamingu z którejkolwiek z kamer. Sprawdzone również na drugim telefonie, gdzie wsadzona jest tylko karta nju - brak obrazu.

~kubak.

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-18 08:39)

Zainstaluj sobie yi home i sprawdz czy tez tak masz . Ja obsluguje kamery przez ta aplikacje a reszta inteligentnego domu dziala mi home . A co do wersji mi homa to pewnie ja instalujesz ze sklepu gogle a na internecie jest juz wersja 5.8.22 i ja tej uzywam nie uzywam sklepu gogla .

~psotniczek

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-18 13:24)

Dziękuje za radę, ale w Yi home nie wykrywa mojej kamery. Próbowałem sparować Mi Camera Basic 1080p i nie jest wykrywana prze aplikację. Tak czy siak nawet jeśli by to zadziałało, to byłoby to obchodzenie problemu, który nie powinien zaistnieć. Posługuję się Mi Home w wersji 5.8.33. Dodałem również kamerę w zupełnie innej sieci i efekt jest ten sam. Działa podgląd przez kartę w Plusie, ale nju. Skończy się chyba na tym, że zmienię operatora.

~kubak.

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-18 15:43)

Uzywam taka sama kamere jak podales i to trzy sztuki i na nju karcie nie mam problemu a yi home wyszukal ja bez problemu . Takze problemem nie jest i nternet z nju.

~psotniczek

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2020-10-26 17:39)

Sprawa rozwiązana. W ustawieniach APN zmieniłem protokół z IPv6 na IPv4. Teraz podgląd działa przez aplikację Mi Home na obu kamerach.

~kubak.

 

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi (2022-01-30 13:26)

Dzięki też zmieniłem na ip4 i kamery działają

~mateuszb16

odpowiedź

Brak łączności z kamerami w ekosystemie Xiaomi | ~psotniczek (18.10.2020, 08:39)

Zainstaluj sobie yi home i sprawdz czy tez tak masz . Ja obsluguje kamery przez ta aplikacje a reszta inteligentnego domu dziala mi home . A co do wersji mi homa to pewnie ja instalujesz ze sklepu gogle a na internecie jest juz wersja 5.8.22 i ja tej uzywam nie uzywam sklepu gogla .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników