forumnju na kartęusługiDlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-01-22 22:07)

Dzisiaj o 18:11 dostałem od was sms-a W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nie mogę przez to się z nikim skontaktować ! Nie prowadzę żadnej działalności a to, że prowadzę dużo rozmów ze znajomymi oraz w pracy to chyba nic złego. Dzwoniłem o 18:19 do konsultanta na infolinie miał coś z tym zrobić i nadal cisza ! Codziennie prowadzę dużo rozmów i nie było problemu nagle dzisiaj coś się odwidziało. Sam pracuje w Orange więc proszę o rozwiązanie mojego problemu jak najszybciej bo zostałem odcięty od świata !!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-01-23 19:13)

A zarejestrowałeś kartę ?

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-01-24 12:25)

Witaj,bo to są złodzieje mnie zabrali praktycznie cały pakiet internetowy i odłączyli internet.Następnie skasowali moje powiadomienie w dziale zgłoszeń technicznych.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1392754817876

odpowiedź

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? | matuesz01011 (22.01.2014, 22:07)

Dzisiaj o 18:11 dostałem od was sms-a W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nie mogę przez to się z nikim skontaktować ! Nie prowadzę żadnej działalności a to, że prowadzę dużo rozmów ze znajomymi oraz w pracy to chyba nic złego. Dzwoniłem o 18:19 do konsultanta na infolinie miał coś z tym zrobić i nadal cisza ! Codziennie prowadzę dużo rozmów i nie było problemu nagle dzisiaj coś się odwidziało. Sam pracuje w Orange więc proszę o rozwiązanie mojego problemu jak najszybciej bo zostałem odcięty od świata !!!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

61 gości i 0 zalogowanych użytkowników