forumnju z rachunkiemusługiP20PRO VOLTE PROBLEM

P20PRO VOLTE PROBLEM

 

P20PRO VOLTE PROBLEM (2020-06-16 09:05)

Witam 


Mam pytanie do posiadaczy p20pro, po aktualizacji do 10 androida pojawiły się wreszcie usługi Vowifi i VOLTE , jednak tzw WIFI CALLING działa super i nie mam żadnych zastrzeżeń to niestety przy VOLTE pojawiła się opcja włączenia tej funkcji jednak nie ma żadnego potwierdzenia że działa normlanie powinna pojawiac się ikonka u góry że dzwonimy przez VOLTE u mnie tego nie ma :( 

Macie może ten sam problem ?? albo może u was to działa normalnie, napisałem ticekt do NJU jednak bez odpowiedzi od dłuższego czasu więc w sumie nie wiem czy to winna mojego tel czy operatora ?

 

P20PRO VOLTE PROBLEM (2020-06-16 09:51)

Wykonaj połączenie głosowe w zasięgu sieci 4G / LTE (na wyświetlaczu przy ikonie ?Siły sygnału? aktywny symbol 4G lub LTE). Jeżeli w trakcie rozmowy nie nastąpi zmiana ikony na 2G lub 3G, masz pewność, że Twój telefon wykorzystuje VoLTE.

~gość1592293874171

odpowiedź

P20PRO VOLTE PROBLEM | ~gość1592293874171 (16.06.2020, 09:51)

Wykonaj połączenie głosowe w zasięgu sieci 4G / LTE (na wyświetlaczu przy ikonie ?Siły sygnału? aktywny symbol 4G lub LTE). Jeżeli w trakcie rozmowy nie nastąpi zmiana ikony na 2G lub 3G, masz pewność, że Twój telefon wykorzystuje VoLTE.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

60 gości i 0 zalogowanych użytkowników