forumnju z rachunkiemusługiBrak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu

Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu

 

Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu (2020-06-08 11:20)

Od jakiegoś czasu nie mogę korzystać z telefonu (w pewnej lokalizacji). Nju/ Orange nie widzi w związku z tym powodu do obniżenia opłaty. Mam usługę, która nie działa, nie istnieje, ale mam za nią płacić. To jest żart dekady. Już zrezygnowałem z tej sieci i to sugeruję pozostałym jej klientom, a nowych przestrzegam przed zakupem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu (2020-06-09 12:35)

W sumie jestem nowym klientem i też zauważam słabszą jakość usług w NJU a ni jeżeli w Orange. Czasem gdy rozmawiam raptownie ścina połączenie, gdy na Orange jest zasięg pełny i na aplikacjach pokazuje zasięg na zielono to w NJU ten zasięg jest gorszy. Nie wiem od czego to zależy, ale jeszcze poczekam jak będzie to normą to po prostu przejdę na Orange Free czy też Orange Flex. 

odpowiedź

Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu | witek1 (08.06.2020, 11:20)

Od jakiegoś czasu nie mogę korzystać z telefonu (w pewnej lokalizacji). Nju/ Orange nie widzi w związku z tym powodu do obniżenia opłaty. Mam usługę, która nie działa, nie istnieje, ale mam za nią płacić. To jest żart dekady. Już zrezygnowałem z tej sieci i to sugeruję pozostałym jej klientom, a nowych przestrzegam przed zakupem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników