forumnju z rachunkiemusługibrak sieci, słaby internet

brak sieci, słaby internet

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-24 16:31)

to jest odpowiedź na post:


Poczekam jeszcze trochę ale pewnie rozwiązanie będzie jedno..


Wykazałeś się sporą cierpliwością. Ale nie czekaj. Zmiany w nju jeśli już są to na gorsze.Orange na w planach likwidację tej submarki.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1674573807704

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-26 18:56)

to jest odpowiedź na post:




Zero poprawy. Dalej internet zamula. Połączenia zrywa w trakcie rozmowy i w domu i na zewnątrz. W czasie rozmowy nie rzadko rozmówca przestaje mnie słyszeć..


Niektórzy mają tu Play i nie mają problemu. Podobno nadajnik Play  jest bliżej ul. Kiprów, a Orange=njumobile bardziej oddalone.


Poczekam jeszcze trochę ale pewnie rozwiązanie będzie jedno..




Nic się nie zmienia. Rozmowy urywa, Internet się wiesza.. ??

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-26 19:00)

to jest odpowiedź na post:


Wykazałeś się sporą cierpliwością. Ale nie czekaj. Zmiany w nju jeśli już są to na gorsze.Orange na w planach likwidację tej submarki.




Na Orange też nie zmienię, bo zasięg będzie taki sam jak teraz w Nju mobile mam. To już nie kwestia submarki tylko chyba ustawień ich sprzętu, anten..

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-26 19:14)

to jest odpowiedź na post:




Na Orange też nie zmienię, bo zasięg będzie taki sam jak teraz w Nju mobile mam. To już nie kwestia submarki tylko chyba ustawień ich sprzętu, anten..


To zmień na coś co w twojej okolicy działa.U mnie w jednej lokalizacji działa Orange i Play. Plus tylko przy dobrej pogodzie.
W drugiej lokalizacji Play i TM (Orange bez szans).Rożnica może z 5km.Zainwestuj po 5 zł w startery i sprawdź.Rzekomo niska cena nju nie jest argumentem.

~gość1674747559575

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-27 10:08)

(do skasowania, nie w tym oknie wpisałem odpowiedź)

[edytowane przez jacp11 o 10:08 w dniu 2023-01-27]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak sieci, słaby internet (2023-02-07 01:51)

to jest odpowiedź na post:




Zero poprawy. Dalej internet zamula. Połączenia zrywa w trakcie rozmowy i w domu i na zewnątrz. W czasie rozmowy nie rzadko rozmówca przestaje mnie słyszeć..


Niektórzy mają tu Play i nie mają problemu. Podobno nadajnik Play  jest bliżej ul. Kiprów, a Orange=njumobile bardziej oddalone.


Poczekam jeszcze trochę ale pewnie rozwiązanie będzie jedno..




No muszę powiedzieć że w ostatnim tygodniu wydaje się być trochę lepiej z internetem. Może to jakiś przypadek akurat, ale zobaczę jak będzie dalej i dam znać.

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-03-13 20:01)

Witam od paru dni ewidentnie spadła jakość rozmów oraz prędkość internetu bardzo często w południe rozłącza sieć i możliwe jest tylko wykonanie połączeń alarmowych w czym problem?? Jak długo będzie występował ten problem,  reset telefonu nic  nie daje

~lukas

 

brak sieci, słaby internet (2023-03-13 20:09)

to jest odpowiedź na post:

Jak długo będzie występował ten problem

Nie wiemy, spytaj Biuro Obsługi Klienta.
Tu sa tylko forumowicze, nie ma nikogo z Nju

 

brak sieci, słaby internet (2023-03-13 21:36)

to jest odpowiedź na post:

Nie wiemy, spytaj Biuro Obsługi Klienta.
Tu sa tylko forumowicze, nie ma nikogo z Nju


Dokładnie. Tu nie licz na pomoc.

~gość1678739768951

 

brak sieci, słaby internet (2023-06-25 21:35)

Brak sieci Stargard 

~marta

odpowiedź

brak sieci, słaby internet | gwnju1 (29.05.2020, 14:14)

Dzień dobry.
Od wczoraj jest fatalna jakość usług. Wczoraj praktycznie brak zasięgu: nie można było wykonywać połączeń, brak internetu, dziś niewiele lepiej. przesył jest albo żaden albo niewielki z przerwami. Jak długo to potrwa? ?Zasięg jest mi potrzebny do pracy. Resetowałam telefon dwukrotnie i nic, na drugim aparacie to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników