forumnju z rachunkiemusługibrak sieci, słaby internet

brak sieci, słaby internet

 

brak sieci, słaby internet (2022-10-01 10:06)

to jest odpowiedź na post:

Witam, prosił bym o dokładne dane dotyczące wież transmisyjnych w województwie wielkopolskim oraz obszary które obsługują, zasięg Państwa sieci tak jak i firmy Orange jest poniżej krytyki jakość fatalna internet a brak słów, co z tego że mam 120 GB internetu na pełnej prędkości jak tej prędkości nie ma.


A kto ci obiecywał jakąś "pełną prędkość"?Rozmieszczenie nadajników sprawdź sobie na btsesarch.plA to jaki bts cię w danej chwili obsługuję sprawdź sobie jakąś aplikacją np. netmonster

~gość1664611610322

 

brak sieci, słaby internet (2022-10-22 07:21)

Od 21 października około godziny 22 brak sieci w okolicy Nowego Tomysla. 

~julia

 

brak sieci, słaby internet (2022-10-24 18:26)

to jest odpowiedź na post:

Od 21 października około godziny 22 brak sieci w okolicy Nowego Tomysla. 


I jak tu żyć?

~gość1666628430150

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-16 11:01)

2 miesiące temu zmieniłem sieć na Njumobile. 


Od początku jest słaby zasięg. Zrywa połączenia telefoniczne, nawet kilka razy w ciągu jednej dłuższej rozmowy. 
Internet się zawiesza, strony i aplikacje długo się ładują..


Warszawa, Praga Południe, ul. Kiprów


Czy jest jakakolwiek szansa na poprawę jakości usług w tym miejscu?

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-16 11:04)

to jest odpowiedź na post:

2 miesiące temu zmieniłem sieć na Njumobile. 


Od początku jest słaby zasięg. Zrywa połączenia telefoniczne, nawet kilka razy w ciągu jednej dłuższej rozmowy. 
Internet się zawiesza, strony i aplikacje długo się ładują..


Warszawa, Praga Południe, ul. Kiprów


Czy jest jakakolwiek szansa na poprawę jakości usług w tym miejscu?




Dodam że jak jestem poza domem, w innej okolicy Warszawy, to te problemy znikają i wszystko ładnie działa. Korzystam z iPhone 14pro.

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-16 16:30)

to jest odpowiedź na post:

2 miesiące temu zmieniłem sieć na Njumobile. 


Od początku jest słaby zasięg. Zrywa połączenia telefoniczne, nawet kilka razy w ciągu jednej dłuższej rozmowy. 
Internet się zawiesza, strony i aplikacje długo się ładują..


Warszawa, Praga Południe, ul. Kiprów


Czy jest jakakolwiek szansa na poprawę jakości usług w tym miejscu?

Hej :) Z tego co widzę pod linkiem https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?mapId=5g w tej lokalizacji jest zasięg 5G. Jednak czy jest jakaś awaria czy przeciążenie sieci czy w końcu są plany rozwoju, dowiesz się od BOK wysyłając zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Jako użytkownicy  niewiele jesteśmy w stanie Ci pomóc. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 16:31 w dniu 2023-01-16]
 

brak sieci, słaby internet (2023-01-16 20:40)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Z tego co widzę pod linkiem https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?mapId=5g w tej lokalizacji jest zasięg 5G.


Mapa przedstawia zasięg teoretyczny. Praktyka jest taka, że nie ma zasięgu 3G, 4G i inne "g" w miejscach, które mapa pokazuje.Można złożyć reklamacje w Orange/nju bo "mapa pokazuje, że jest a nie ma"?

~gość1673897828212

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-17 12:17)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Z tego co widzę pod linkiem https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?mapId=5g w tej lokalizacji jest zasięg 5G. Jednak czy jest jakaś awaria czy przeciążenie sieci czy w końcu są plany rozwoju, dowiesz się od BOK wysyłając zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Jako użytkownicy  niewiele jesteśmy w stanie Ci pomóc. Pozdrawiam :) 




No to wiadomo że w Warszawie w teorii jest 5G. Rzeczywistość weryfikuje te deklaracje. No mi niby wyświetla się zasięg LTE: 1-2 kreski w budynku i na zewnątrz. 
Problemy z siecią są wyraźnie większe popołudniami i wieczorami, jakby sieć była przeciążania użytkownikami, którzy wrócili z pracy do domu (?).


Myślisz że zgłoszenie do BOK przyniesie skutek? Czy może pomimo zgłoszenia miną kolejne tygodnie, a ja nie odczuje różnicy w korzystaniu z sieci njumobile? No ciekawe.. 
Dam znać jak coś się poprawi.

~nowyuser

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-17 16:31)

to jest odpowiedź na post:


No to wiadomo że w Warszawie w teorii jest 5G. Rzeczywistość weryfikuje te deklaracje. No mi niby wyświetla się zasięg LTE: 1-2 kreski w budynku i na zewnątrz. 
Problemy z siecią są wyraźnie większe popołudniami i wieczorami, jakby sieć była przeciążania użytkownikami, którzy wrócili z pracy do domu (?).


Myślisz że zgłoszenie do BOK przyniesie skutek? Czy może pomimo zgłoszenia miną kolejne tygodnie, a ja nie odczuje różnicy w korzystaniu z sieci njumobile? No ciekawe.. 
Dam znać jak coś się poprawi.

  Jak nie zgłosisz, to się nie przekonasz :)  Jeśli otrzymasz odpowiedź, że takie są możliwości techniczne i to się nie poprawi w najbliższym czasie, przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i co robić dalej. Każdy operator zastrzega, że świadczy usługi w miarę możliwości technicznych. Jak zwalnia wieczorami, to znaczy, że przeciążone są nadajniki i niestety raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni. Daj znać. Pozdrawiam :)

 

brak sieci, słaby internet (2023-01-23 22:43)

to jest odpowiedź na post:

2 miesiące temu zmieniłem sieć na Njumobile. 


Od początku jest słaby zasięg. Zrywa połączenia telefoniczne, nawet kilka razy w ciągu jednej dłuższej rozmowy. 
Internet się zawiesza, strony i aplikacje długo się ładują..


Warszawa, Praga Południe, ul. Kiprów


Czy jest jakakolwiek szansa na poprawę jakości usług w tym miejscu?




Zero poprawy. Dalej internet zamula. Połączenia zrywa w trakcie rozmowy i w domu i na zewnątrz. W czasie rozmowy nie rzadko rozmówca przestaje mnie słyszeć..


Niektórzy mają tu Play i nie mają problemu. Podobno nadajnik Play  jest bliżej ul. Kiprów, a Orange=njumobile bardziej oddalone.


Poczekam jeszcze trochę ale pewnie rozwiązanie będzie jedno..

~nowyuser

odpowiedź

brak sieci, słaby internet | gwnju1 (29.05.2020, 14:14)

Dzień dobry.
Od wczoraj jest fatalna jakość usług. Wczoraj praktycznie brak zasięgu: nie można było wykonywać połączeń, brak internetu, dziś niewiele lepiej. przesył jest albo żaden albo niewielki z przerwami. Jak długo to potrwa? ?Zasięg jest mi potrzebny do pracy. Resetowałam telefon dwukrotnie i nic, na drugim aparacie to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników