forumstrona www, moje kontomoje kontoZablokowane konto za granicą, brak roamingu

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu

 

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu (2014-01-21 22:54)

Będąc za granicą z nieodblokowanym roamingiem próbowałem logować się na konto na stronie njumobile, ale nie zauważyłem włączonego capslocka,  gdy go wyłączyłem zaczął już wyskakiwać komunikat, że z powodu zbyt dużej ilości prób logowania moje konto zostało zablokowane. Nie mogę skorzystać z odzyskiwania hasła, ponieważ nie dostanę smsa gdyż nie mam włączonego roamingu, z tego samego powodu nie mogę zadzwonić do obsługi klienta, co mam zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mac

 

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu (2016-09-30 09:33)

Mam ten sam problem. Jest możliwość przesłania hasła na email?

~hubert9h

 

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu (2017-02-12 01:48)

Podpisuję do wątku gdyż mam ten sam problem. Nie aktywowałem roamingu w Polsce i teraz został do mnie wysłany SMS którego nie dostałem ponieważ jest brak zasięgu. 

Podłączam sie do pytania Huberta z prośbą o możliwość wysłania hasła drogą mailową 

 

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu (2018-06-30 06:12)

to jest odpowiedź na post:

Podpisuję do wątku gdyż mam ten sam problem. Nie aktywowałem roamingu w Polsce i teraz został do mnie wysłany SMS którego nie dostałem ponieważ jest brak zasięgu. 

Podłączam sie do pytania Huberta z prośbą o możliwość wysłania hasła drogą mailową 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1530331927587

 

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu (2019-11-15 10:58)

to jest odpowiedź na post:

Podpisuję do wątku gdyż mam ten sam problem. Nie aktywowałem roamingu w Polsce i teraz został do mnie wysłany SMS którego nie dostałem ponieważ jest brak zasięgu. 

Podłączam sie do pytania Huberta z prośbą o możliwość wysłania hasła drogą mailową 

~wnerwiony

odpowiedź

Zablokowane konto za granicą, brak roamingu | ~wnerwiony (15.11.2019, 10:58)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników