forumnju z rachunkiemusługiKonfiguracja APN Internetu i MMS

Konfiguracja APN Internetu i MMS

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-11-16 20:33)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Sprawdź może ten wątek, zwłaszcza wpis 06.06.2020 godz. 17.37 : https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,267700001,title,brak-internetu-po-aktualizacji-oprogramowania-na-android-10,watek
No cóż. Aby być bardziej dokładnym, chodzi o ustawienia mms. Niestety aktualnego APN nie da się wyedytować, nie da się usunąć... próbowałem dodawać nowy APN z ustawieniami mms z telefonu na którym wszystko działa... I nic.

~silgin

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-11-22 19:20)

to jest odpowiedź na post:

Nju niestety leje na klienta i brak jest poprawnych ustawień.  Np Redmi Note 8 pro ma sporo innych opcji niż opisane w "poradniku" Chyba nie chce się od kilku lat nikomu odnowić. Wpisywanie tego co opisane nie powoduje poprawnego działania.
np:
<ul><li>Uwierzytelnianie: normalne</li><li>Pobieranie: automatyczne
nie ma w ustawieniach jak i nie ma 
</li><li>Adres bramki IP:</li><li>Port IP:</li></ul>
<font color="#00273f" face="Verdana, Geneva, sans-serif"> a do wpisania ip proxy są możliwe i w prxy jak i w proxy dla mms i w obu przypadkach wpisując nie działa</font>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaja

odpowiedź

Konfiguracja APN Internetu i MMS | romek7 (25.04.2020, 15:20)

Ludzie, pomóżcie. Taka podstawowa rzecz jak konfiguracja w  nju to istne piekło. Domyślnie mam ustawione jakieś Orange Internet, w środku APN pusty, nic nie działa. Na stronie ręczna konfiguracja jest napisana... nie wiem dla kogo, na pewno nie dla telefonów. Z tego co pamiętam to APN do internetu miał nazwę Internet Njumobile czy coś takiego. Nie mam pojęcia dlaczego nagle zmieniło mi się na Orange Internet. Czy mógłby ktoś mi napisać co trzeba wpisać ręcznie w APN internetu i MMS? Bo od nju się oczywiście nie dowiem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

177 gości i 1 zalogowanych użytkowników