forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie do flex z nju dodatkowy

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy

 

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy (2019-12-21 22:10)

Witajcie. Mam 2 numery w nju z rachunkiem. Podstawowy i dodatkowy. Czy i jak mogę je przeniesc do orange flex? 

~darthm

 

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy (2019-12-21 22:30)

Spytaj w orange .
W nju musisz skończyć pełen okres rozliczeniowy .

~gość1576963839677

 

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy (2019-12-23 06:35)

Ja przenosiłem ostatnio nr główny. Najpierw musiałem odłączyć nr dodatkowy.
Telefonicznie odłączono mi go w ciągu 2 dni. Jeśli jest przeniesienie do Flexa nie robią problemów z miesięcznym wypowiedzeniem.

Jeśli chcesz przenieść tylko nr dodatkowy, a nie główny to po prostu w aplikacji Flex zrób przeniesienie i numer powinien być we flex w ciągu kilku minut. 
Jeśli przenosisz  oba i mają być "w Rodzinie", przy czym głównym numerem ma być ten główny z nju, to najpierw odłącz przez BOK nr dodatkowy, bo później mogą być z nim problemy.
Jeśli kolejność nie ma znaczenia, to zacznij normalnie przenosić w aplikacji zaczynając od dodatkowego.

[edytowane przez użytkownik o 06:41 w dniu 2019-12-23]
 

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy (2020-01-05 11:53)

to jest odpowiedź na post:

Ja przenosiłem ostatnio nr główny. Najpierw musiałem odłączyć nr dodatkowy.
Telefonicznie odłączono mi go w ciągu 2 dni. Jeśli jest przeniesienie do Flexa nie robią problemów z miesięcznym wypowiedzeniem.

Jeśli chcesz przenieść tylko nr dodatkowy, a nie główny to po prostu w aplikacji Flex zrób przeniesienie i numer powinien być we flex w ciągu kilku minut. 
Jeśli przenosisz  oba i mają być "w Rodzinie", przy czym głównym numerem ma być ten główny z nju, to najpierw odłącz przez BOK nr dodatkowy, bo później mogą być z nim problemy.
Jeśli kolejność nie ma znaczenia, to zacznij normalnie przenosić w aplikacji zaczynając od dodatkowego.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adamski

 

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy (2020-02-02 08:40)

Cześć, ja przenosiłem z plus. Żadnych problemów nie było, wystarczy zamówić kartę sim lub odebrać ją be salonie Orange. Instalujesz apke flex , robisz zdjęcia dowodu i wysyłasz przez aplikację dalej wszystko po stronie Orange. Poszło szybko. Dodatkowo jest promocja lojalnościowa, po miesiącu i jednym dniu wpłacają 50 zł. Wystarczy podać kod przy rejestracji ROMUALD5EHD. Później otrzymujesz swój własny kod. 

~romek111

odpowiedź

Przeniesienie do flex z nju dodatkowy | ~darthm (21.12.2019, 22:10)

Witajcie. Mam 2 numery w nju z rachunkiem. Podstawowy i dodatkowy. Czy i jak mogę je przeniesc do orange flex? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników