forumnju na kartęusługi"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-07-17 10:14)


Witam
Mam problem z doładowaniem telefonu. Przy próbie doładowania telefonu ze strony http://www.doladowania.njumobile.pl  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." . Dlaczego nie mogę doładować swojego numeru ? Dodam tylko, że ten numer został dzisiaj przeniesiony z Plus na Kartę. Czy w tym może leżeć przyczyna problemu ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-07-17 10:41)

Witam . Ja przenosiłem swój ( drugi ) numerek z Virgin i miałem problem z doładowaniem swojego numeru przez kanał konta w banku . Po kontakcie z Infolinią Banku okazało się iż numery przenoszone otrzymają taką możliwość dopiero po upływie 24 godz od przeniesienia , gdyż system musi "przetrawić" i przestawić się na zmianę operatora sieci . Zatem do 24 godz tylko zdrapka lub terminal .  Po upływie w/w okresu doładowania On Line zaczęły mi działać bez problemu . Więc tu może analogiczny przypadek . Reasumując wstrzymaj się do 24 godz i spróbuj ponownie . Pozdrawiam

[edytowane przez benji.wm o 10:43 w dniu 2013-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 14:51)

Ja nic nie przenosiłem oryginalny starter i też  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." coś nie halo z tym NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 15:21)

mam to samo? o co kaman? nowy starter...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 16:35)

Ja mam tak samo ;-( Co jest ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-25 17:20)

Ja też mam ten błąd, z tym, że wcześniej już doładowywałem konto. Dzisiaj pierwszy problem taki, że doładowałem konto przez mBank, i nie doszło na konto tel. Postanowiłem znowu tym razem ze strony, i wystąpił ten komunikat. Nie wiem co jest grane. W nju jestem od miesiaca - przenosilem numer z orange, ale juz 4 razy tutaj doladowywalem i nie bylo problemu, a teraz prosze...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-26 09:53)

ja już wcześniej doładowywałem i było ok, teraz też mi się pojawia ten komunikat, co jest? tak dbają o klientów? no troszke nie fajnie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tscrow

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-09-26 15:56)

Witam, doładowania przez banki i strony internetowe działają już poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-11-05 15:25)

to jest odpowiedź na post:

Witam, doładowania przez banki i strony internetowe działają już poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.


W moim przypadku również nie mogę doładować elektronicznie numeru telefonu. Numer był przenoszony z PLAY o i ile ma to znaczenie. Napisałem wczoraj zgłoszenie techniczne, które jak na razie zostało bez odpowiedzi. Więc postanowiłem napisać też w tym miejscu z nadzieją , że przyśpieszy to rozwiązanie dość poważnego dla problemu.
Identyfikator:1455053747

[edytowane przez anteck o 15:26 w dniu 2013-11-05]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2013-11-05 22:53)

Coś im się chrzani. Ja mam abonament i sprawdzić konta nie mogę kiedy chcę ... Informatycy powinni się tym zająć !

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~abon

odpowiedź

" | Podany numer nie może zostać zasilony" ( - kłopoty z doładowaniem)

"Podany numer nie może zostać zasilony."Mam to samo.O co chodzi?U żony tak samo.Nie mam już środków na koncie,a nie można doładować telefonu ani ze strony nju,ani przez bank,ani nawet przez zdrapkę,kupon doładowujący.Brak kontaktu ze światem nie z mojej winy. Nju traci u mnie zaufanie.Lepiej niech szybko coś z tym zrobią.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników