forumnju z rachunkiemofertaWulgarny kurier skan dowodu os.

Wulgarny kurier skan dowodu os.

 

Wulgarny kurier skan dowodu os. (2014-01-02 10:35)

Witam.
Przechodzę z Orange do NJU. Procedurę rozpocząłem 24.12.2013r, w sylwestra był u mnie strasznie arogancki kurier, który na wstępie krzyknął "Skan dowodu os. jest czy ma jechać dalej?". Chyba nie podobało mu się, że w sylwka musi pracować. Pokazałem mu mój dowód os i powiedziałem, że skanu nie mam bo nie wiedziałem, że będzie potrzebny i że teraz nie mam gdzie tego skanu zrobić. Co teraz? Wyczytałem na forum, że kurier nie ma prawa żądać skanu dowodu. Kiedy teraz się ktoś zjawi czy jak to będzie wyglądało?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~migolc

 

Wulgarny kurier skan dowodu os. (2014-01-02 12:13)

Skan dowodu jest potrzebny ale informacji o tym brak lub o nią ciężko. Miałem podobnie, tylko że mam kserokopiarkę w domu ;)
Powinieneś mieć nr przesyłki i na stronie przewoźnika sprawdź jej stan. Prawdopodobnie będzie ponowny termin dostarczenia podany.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~migolc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~migolc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zawiedziona

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zawiedziona

 

Wulgarny kurier skan dowodu os. (2014-01-03 11:05)

to jest odpowiedź na post:

Witam.
Przechodzę z Orange do NJU. Procedurę rozpocząłem 24.12.2013r, w sylwestra był u mnie strasznie arogancki kurier, który na wstępie krzyknął "Skan dowodu os. jest czy ma jechać dalej?". Chyba nie podobało mu się, że w sylwka musi pracować. Pokazałem mu mój dowód os i powiedziałem, że skanu nie mam bo nie wiedziałem, że będzie potrzebny i że teraz nie mam gdzie tego skanu zrobić. Co teraz? Wyczytałem na forum, że kurier nie ma prawa żądać skanu dowodu. Kiedy teraz się ktoś zjawi czy jak to będzie wyglądało?




Witam,

Dziękuję za nadesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zapytanie uprzejmie informuję, że Klient nie ma obowiązku przekazywać kurierowi ksero dowodu osobistego.

Mam nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.


Pozdrawiam,


A. G.
Doradca klienta Njumobile

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~migolc

 

Wulgarny kurier skan dowodu os. (2014-01-05 18:23)

mnie kurier zna, i nawet mu nie pokazywałem dowodu tylko powiedział, że jak znam z głowy numer PESEL to obejdzie się bez pokazywania

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1389036825787

odpowiedź

Wulgarny kurier skan dowodu os. | ~migolc (02.01.2014, 10:35)

Witam.
Przechodzę z Orange do NJU. Procedurę rozpocząłem 24.12.2013r, w sylwestra był u mnie strasznie arogancki kurier, który na wstępie krzyknął "Skan dowodu os. jest czy ma jechać dalej?". Chyba nie podobało mu się, że w sylwka musi pracować. Pokazałem mu mój dowód os i powiedziałem, że skanu nie mam bo nie wiedziałem, że będzie potrzebny i że teraz nie mam gdzie tego skanu zrobić. Co teraz? Wyczytałem na forum, że kurier nie ma prawa żądać skanu dowodu. Kiedy teraz się ktoś zjawi czy jak to będzie wyglądało?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników