forumnju na kartęusługiProblem z dostępem do internetu

Problem z dostępem do internetu

 

Problem z dostępem do internetu (2019-05-26 19:28)

Cześć,


od wtorku (21-05-2019) nie mam dostępu do internetu na moim telefonie (iPhone 8). To co mam na myśli przez brak dostępu do internetu: telefon loguje się do sieci i wyświetla info, że jestem w zasięgu sieci LTE. Jednak przy próbie wejścia na dowolną stronę WWW mogę czekać w nieskończoność - strona nie wczyta się.  


To co próbowałem zrobić do tej pory:
* Sprawdzenie czy nie wyczerpałem obecnego pakietu (Nie wyczerpałem, dodatkowo doładowałem konto)
* Włączenie i wyłączenie pakietów
* Restart telefonu
* Włączenie i wyłączenie trybu samolotowego
* Restart ustawień sieci do wartości domyślnych (APN, nazwa użytkownika i hasło)
* Skonfigurowanie sieci według ustawień na stronie nju
* Aktualizacja oprogramowanie tel. do najnowszej wersji


Żadna z tych czynności nie pomogła. Później zadzwoniłem na infolinię gdzie konsultantka nju stworzyła reklamację na podstawie  opisu mojego problemu. Dzisiaj dostałem odpowiedź, że po stronie nju wszystko jest okej i sugestia aby sprawdził konfigurację internetu w tel. i spróbował włożyć kartę SIM do innego tel.


Włożyłem kartę SIM do innego telefonu - nie pomogło, dalej brak internetu. Włożyłem INNĄ kartę do mojego telefonu i udało mi się połączyć z internetem. Założyłem, że problem tkwi w karcie SIM - kupiłem nowy starter i przeniosłem na niego mój numer. To również nie pomogło.


Czy poza ponownym kontaktem z infolinią mogę coś jeszcze zrobić?

 

Problem z dostępem do internetu (2019-05-30 07:08)

Mam taki sam problem.
Telefon - ASUS Zenfone Zoom S

~samuel

 

Problem z dostępem do internetu (2020-10-01 15:20)

Cześć, 


Miałam ten sam problem na iphone X. 
Przy ustawieniach sieci APN internet/internet/internet nic nie działało. 
APN należy podać jako internetipv6 a usera i pass zostawić internet i działa. 


Pozdrawiam ;)

~asd123

odpowiedź

Problem z dostępem do internetu | gość1558891687944 (26.05.2019, 19:28)

Cześć,


od wtorku (21-05-2019) nie mam dostępu do internetu na moim telefonie (iPhone 8). To co mam na myśli przez brak dostępu do internetu: telefon loguje się do sieci i wyświetla info, że jestem w zasięgu sieci LTE. Jednak przy próbie wejścia na dowolną stronę WWW mogę czekać w nieskończoność - strona nie wczyta się.  


To co próbowałem zrobić do tej pory:
* Sprawdzenie czy nie wyczerpałem obecnego pakietu (Nie wyczerpałem, dodatkowo doładowałem konto)
* Włączenie i wyłączenie pakietów
* Restart telefonu
* Włączenie i wyłączenie trybu samolotowego
* Restart ustawień sieci do wartości domyślnych (APN, nazwa użytkownika i hasło)
* Skonfigurowanie sieci według ustawień na stronie nju
* Aktualizacja oprogramowanie tel. do najnowszej wersji


Żadna z tych czynności nie pomogła. Później zadzwoniłem na infolinię gdzie konsultantka nju stworzyła reklamację na podstawie  opisu mojego problemu. Dzisiaj dostałem odpowiedź, że po stronie nju wszystko jest okej i sugestia aby sprawdził konfigurację internetu w tel. i spróbował włożyć kartę SIM do innego tel.


Włożyłem kartę SIM do innego telefonu - nie pomogło, dalej brak internetu. Włożyłem INNĄ kartę do mojego telefonu i udało mi się połączyć z internetem. Założyłem, że problem tkwi w karcie SIM - kupiłem nowy starter i przeniosłem na niego mój numer. To również nie pomogło.


Czy poza ponownym kontaktem z infolinią mogę coś jeszcze zrobić?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 1 zalogowanych użytkowników