forumnju na kartęofertaopłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem)

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem)

 

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem) (2013-12-11 15:42)

Witam
po przejrzeniu naliczanych opłat za połączenia napodkałem się za naliczanie mnie za połączenie od zagranicznej sieci komórkowej ,nadmieniam iz znajdowałem się pod zasiegiem polskiego zasięgu komórkowego i jestem wszoku ze jest taka opłata ,często dzwoni do mnie dziewczyna i odbierając telefon nigdy nie były naliczane stawki w innych sieciach polskich ,Jak to się ma w NJU?pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem) (2013-12-12 10:15)

zawsze tak jest, skoro nie znajdowałeś się w zasięgu polskiej sieci to byłeś dla sieci w roamingu, a w roamingu zawsze, w każdej sieci płaci się za rozmowę odebraną

 

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem) (2013-12-12 11:27)

"nadmieniam iz znajdowałem się pod zasiegiem polskiego zasięgu"Laura czytaj ze zrozumiemiem ! dlatego mam spine!!!! a od granic panstwa jestem 240 km!!!!

~pavlo

 

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem) (2013-12-12 11:31)

byłem na terenie polskich nadajników !!!do granicy mam 240 km

~pavlo

odpowiedź

opłaty za połączenia odebrane z niemieckiej sieci komórkowej ! (oferta z rachunkiem) | pavlo (11.12.2013, 15:42)

Witam
po przejrzeniu naliczanych opłat za połączenia napodkałem się za naliczanie mnie za połączenie od zagranicznej sieci komórkowej ,nadmieniam iz znajdowałem się pod zasiegiem polskiego zasięgu komórkowego i jestem wszoku ze jest taka opłata ,często dzwoni do mnie dziewczyna i odbierając telefon nigdy nie były naliczane stawki w innych sieciach polskich ,Jak to się ma w NJU?pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników