forumnju z rachunkiemofertaszybko ubywające dane komórkowe

szybko ubywające dane komórkowe

 

szybko ubywające dane komórkowe (2018-10-28 14:14)

Witam
Mam pytanie odnośnie danych komórkowych. Jestem użytkownikiem nju od kilku miesięcy. Porównuję do poprzedniego operatora Play. Odnoszę wrażenie ze wyjątkowo szybko ubywają dane komórkowe. W Play nie wykorzystywałem ich nawet w połowie a tu ledwie się mieszczę w miesiącu. Ponadto w Play dane pokrywały się z licznikiem w telefonie. Tutaj wcale.
A teraz przykład. Rozmowa przez WhatsApp max 30 sekund i 2 kilku wyrazowe wiadomości to 500,00kB.
Sprawdzenie WhatsApp bez żadnych wiadomości (wł i wyłącznie danych komórkowych 100.00kB).
Czy to są prawidłowe ilości?
Dziękuję z Wasze opinie.
Pytanie oczywiście zadałem bezpośrednio do nju

 

szybko ubywające dane komórkowe (2018-10-30 15:24)

Otrzymałem odpowiedź z której kompletnie nic nie wynika. Zużywa to zużywa. Tak musi być. Natychmiast podjąłem decyzję o zmianie operatora na PLUSH. Warunki praktycznie identyczne (40 zł za 2 numery) ale dodatkowo 10 GB na youtube (córka chętnie) i media społecznościowe poza limitem danych.
5 grudnia po 4 miesiącach żegnam się z nju.
Poza ekspresowym tempem ubywania danych komórkowych (kilkakrotnie wyższym niż licznik telefonu) nie mam uwag. No może <span > jeszcze inna ciekawostka koszt połączenia z BOK w PLUSH jest również bezpłatny.

~marcinma

odpowiedź

szybko ubywające dane komórkowe | marcinma (28.10.2018, 14:14)

Witam
Mam pytanie odnośnie danych komórkowych. Jestem użytkownikiem nju od kilku miesięcy. Porównuję do poprzedniego operatora Play. Odnoszę wrażenie ze wyjątkowo szybko ubywają dane komórkowe. W Play nie wykorzystywałem ich nawet w połowie a tu ledwie się mieszczę w miesiącu. Ponadto w Play dane pokrywały się z licznikiem w telefonie. Tutaj wcale.
A teraz przykład. Rozmowa przez WhatsApp max 30 sekund i 2 kilku wyrazowe wiadomości to 500,00kB.
Sprawdzenie WhatsApp bez żadnych wiadomości (wł i wyłącznie danych komórkowych 100.00kB).
Czy to są prawidłowe ilości?
Dziękuję z Wasze opinie.
Pytanie oczywiście zadałem bezpośrednio do nju
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies