forumnju z rachunkiemofertaOdmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU

Odmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU

 

Odmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU (2013-12-09 13:20)

Witam , Ja mam taki problem że od ok 12 lat jestem posiadaczem numeru w HEYAH , kupiłem zwykłą kartę sim w blisterku z kwota 20zł i od tego okresu nic nie zmieniałem, postanowiłem przenieść numer z powodu dużej kwoty jaką wydawałem miesięcznie na doładowania ok 50-60zł , złożyłem wniosek jako operatora podałem T-Mobile/ wcześniej ERA i dostałem odmowę : Witaj,

uprzejmie informujemy o negatywnym rozpatrzeniu wniosku o przeniesienie numeru
888559658 z powodu niezgodności danych rejestracyjnych pomiędzy danymi we wniosku nju mobile a danymi u obecnego operatora. Prosimy o aktualizacje danych u obecnego operatora a następnie przesłanie informacji na przechodze.do@njumobile.pl.

Mam pytanko skoro nie rejestrowałem tego numeru wcześniej bo nikt tego nie wymagał ,a przy zakupionej karcie nie było nic napisane poza oferta i numerem pomocy itp. to co mam zrobić ??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~yonymaster

 

Odmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU (2013-12-09 13:30)

Musisz zarejestrować kartę w Heyah, inaczej nic nie zrobisz.

 

Odmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU (2013-12-09 16:34)

Najpierw musisz zrobić to co tu jest napisane    heyah przeniesienie
a potem raz jeszcze złożyć wniosek o przeniesienie do nju.

[edytowane przez macc o 16:36 w dniu 2013-12-09]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~aaaa

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~barges

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1392125797124

odpowiedź

Odmowa przeniesienia numeru z HEYAH do NJU | ~yonymaster (09.12.2013, 13:20)

Witam , Ja mam taki problem że od ok 12 lat jestem posiadaczem numeru w HEYAH , kupiłem zwykłą kartę sim w blisterku z kwota 20zł i od tego okresu nic nie zmieniałem, postanowiłem przenieść numer z powodu dużej kwoty jaką wydawałem miesięcznie na doładowania ok 50-60zł , złożyłem wniosek jako operatora podałem T-Mobile/ wcześniej ERA i dostałem odmowę : Witaj,

uprzejmie informujemy o negatywnym rozpatrzeniu wniosku o przeniesienie numeru
888559658 z powodu niezgodności danych rejestracyjnych pomiędzy danymi we wniosku nju mobile a danymi u obecnego operatora. Prosimy o aktualizacje danych u obecnego operatora a następnie przesłanie informacji na przechodze.do@njumobile.pl.

Mam pytanko skoro nie rejestrowałem tego numeru wcześniej bo nikt tego nie wymagał ,a przy zakupionej karcie nie było nic napisane poza oferta i numerem pomocy itp. to co mam zrobić ??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników