forumnju z rachunkiemofertaInternet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 17:44)

<div align="left">W Twoim przykładzie po wykorzystaniu 0.5 GB w kraju, będziesz miał w Polsce 0.5 GB, a w roamingu 0.73 GB, ale nie dodatkowo, tylko na zasadzie albo tu albo tu, ponieważ limit GB do wykorzystania w roamingu w Strefie 1 pomniejsza pakiet 1 GB dostępny w Polsce.

[edytowane przez pilotka o 17:49 w dniu 2018-11-06]
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 09:40)

to jest odpowiedź na post:

hmmmm... jesli faktycznie bede mial 1.23 w niemczech, to gdy wykorzystam w PL 990mb, to w niemczech nadal bede mial 1.23 GB ? Bo wtedy np. mieszkajac pod granica, korzystam z internetu w PL jak zostanie mi 10 MB przełączam sie na siec zza zachodniej granicy i mam kolejne 1.23 GB ? Cos mi sie tu nie zgadza... nadal nie rozumiem korelacji miedzy wartosciami 1GB i 1.23 GB. To sytuacja czysto teoretyczna, ale ja lubie miec jasnosc w temacie, a nie sie domyslać. Sytuacja jest podobna do tej pierwszej opisanej na poczatku wątku. Tam takze było zero w PL i 1.87 w strefie 1. Bo co by bylo gdybym mial w PL 100mb ? to w niemczech bym mial 1.87 ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adolf

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 09:48)

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.

~adolf

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 18:42)

to jest odpowiedź na post:

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.

Nie jest to oszustwo . Przy aktywacji pakietu za 9zł masz wyraznie napisane  "Pakiet 9 GB za 9 zł do wykorzystania w kraju, ważny do końca okresu rozliczeniowego. W ramach pakietu otrzymujesz 1,06 GB w roamingu w UE "

~radek

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 19:38)

to jest odpowiedź na post:

Więc jest tak: jestem w Austrii, kupuję 9GB 8nternetu w nju i dostaję dodatkowo 1.23GB w Roumingu. Sprawdziłem to i Ja mam do wykorzystania tutaj tylko 1.23GB a nie 9GB bo ta dziewiątka giksów jest tylko na kraj a w strefie pierwszej kupujemy tylko 1.23GB  Dla mnie jest to może nie oszustwo a taki sprytny chwyty marketingowy. Mogli by napisać poprostu że: 1.23GB internetu poza granicami polski za 9zł.


Nie chwyt marketingowy tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem.Według mnie zasady są jasne. Druga sprawa, że wypadałoby przeczytać regulamin bo to jest wiążący dokument a nie reklama na stronie.
Poza tym mało kto daje tak duże pakiety w UE bez konieczności osobnego zakupu tylko w ramach pakietu krajowego.

~gość1654277883234

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 20:18)

Jest to tak . Klijent siedzi w Austri jest zajęty innymi sprawami a nie czyta , tego co ma aktywować . Problem jest bardziej złożony  i polega na tym że patrzymy  na cyferki , a na t co dla nas jest wygodny .  Klijent jest nie zadowlony bo ma mniej GB . Ale nie doczytał że to wszystko akceptuje.

~radek

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 22:04)

to jest odpowiedź na post:

Jest to tak . Klijent siedzi w Austri jest zajęty innymi sprawami a nie czyta , tego co ma aktywować . Problem jest bardziej złożony  i polega na tym że patrzymy  na cyferki , a na t co dla nas jest wygodny .  Klijent jest nie zadowlony bo ma mniej GB . Ale nie doczytał że to wszystko akceptuje.


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

~gość1654277883234

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-03 23:14)

to jest odpowiedź na post:


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

Hej  :) Byłoby super, gdyby można było mieć za 9 zł aż 9 GB w roamingu w UE, ale cóż życie to nie bajka :) Ile GB jest w ramach pakietu określa Cennik usług w roamingu (tabela nr 3). Limit ten co roku jest podwyższany. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:26 w dniu 2022-06-03]
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-06-04 21:33)

to jest odpowiedź na post:


A tak poza tym to sprawdziłem sobie właśnie regulamin pakietu 9GB i nie ma tam ani słowa o pakiecie w UE poza zapisem, że pakiet nie działa w roamingu...

W pewnym sensie masz racje , mało kto czyta regulamin . Jednak aktywując usługę pakiet 9GB  w abonamencie . Od razu masz informację ( Pakiet 9 GB za 9 zł do wykorzystania w kraju, ważny do końca okresu rozliczeniowego. W ramach pakietu otrzymujesz 1,06 GB w roamingu w UE. ) W przeciwnym razie nie aktywujesz pakietu .

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2022-08-27 15:23)

@@3s2eO

~aipxvpay

odpowiedź

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL | ~radek (03.06.2022, 20:18)

Jest to tak . Klijent siedzi w Austri jest zajęty innymi sprawami a nie czyta , tego co ma aktywować . Problem jest bardziej złożony  i polega na tym że patrzymy  na cyferki , a na t co dla nas jest wygodny .  Klijent jest nie zadowlony bo ma mniej GB . Ale nie doczytał że to wszystko akceptuje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników