forumnju z rachunkiemusługiSMS informujący o spowolnieniu transmisji danych

SMS informujący o spowolnieniu transmisji danych

 

SMS informujący o spowolnieniu transmisji danych (2013-07-16 17:56)

Witam
Jak aktywować opcje aby dostawac SMS informacyjny w momencie gdy przekrocze limit danych pakietowych i transfer spowolni do minimum?


Taki sms jest mi niezbedny aby w pore wlaczyc dodatkowy pakiet.
Czasami transfer ze stacji nadawczej jest tak slaby, ze nie wiem czy przekroczylem limit czy tez nie ma zasiegu i transfer jest marny z powodow techniczncych.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hasbullac

 

SMS informujący o spowolnieniu transmisji danych (2013-07-17 19:32)

Taki sms powinien być wysyłany automatycznie przez system po wykorzystaniu 1GB, chyba, że operator nie wprowadził takiej opcji. W takiej sytuacji nie będzie też możliwości ręcznej aktywacji takiej usługi. Zostaje jeszcze sprawdzanie dostępnego limitu poprzez stronę njumobile.pl, ewentualnie kupienie od razu trzech pakietów 2x700MB i 1x350MB za łączną kwotę 19,00, wyjdzie więcej dostępnego limitu za tą samą kwotę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

SMS informujący o spowolnieniu transmisji danych | ~hasbullac (16.07.2013, 17:56)

Witam
Jak aktywować opcje aby dostawac SMS informacyjny w momencie gdy przekrocze limit danych pakietowych i transfer spowolni do minimum?


Taki sms jest mi niezbedny aby w pore wlaczyc dodatkowy pakiet.
Czasami transfer ze stacji nadawczej jest tak slaby, ze nie wiem czy przekroczylem limit czy tez nie ma zasiegu i transfer jest marny z powodow techniczncych.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników